Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW 1999-2010 (82) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ravag
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mój egzemplarz nie ma klimatyzacji i jest to największa wada tego egzemplarza. Auto mam z salonu i za klimatyzację trzeba było zapłacić 5 tysięcy złotych co uznałem, za zbyt wygórowaną cenę a teraz trochę żałuję. Wnętrze szybko się nagrzewa i w upalne dni jazda jest uciążliwa.
~miromax@wp.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
tutaj duży plus. zimą nagrzanie wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu, latem wiadomo że w upalne dni bez klimatyzacji to można w każdym samochodzie skapitulować. Parowanie szyb można w mig usunąć stosując tradycyjne metody nawiewu na szyby i po włączeniu ogrzewania tylnej.
~Marcin
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Auto dość szybko się nagrzewa w temperaturze 0 stopni aczkolwiek im mniej tym dłużej. O klimatyzacji się nie wypowiem bo niestety u mnie jest już niesprawna. Szyby w miarę szybko się odmrażają w zimę.
~Julia
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jeśli chodzi o pokrętło regulacji nawiewu to lubi się psuć (koszt naprawy parę złotych), wentylacji nie używam ale ubiegłej zimy po włączeniu ogrzewania można było ściągać kurtki i bluzy, grzeje jak szalone.
~dedek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Denerwuje parująca od wewnątrz szyba gdy zwiększa się wqilgotność na zewnątrz, już miałem wątpliwą przyjemność jechać w nocy na ogrzewaniu w lecie. Głosny i mało wydajny wiatrak nadmuchu
~gregory3217
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Pięta achillesowa-ogrzewanie. Poniżej 0 stopni silnik się nie dogrzewa. Częsta przypadłość. Nie da się zlikwidować. Ogrzewanie sprawnie działa dopiero powyżej 90kmh. Brak klimy.
~mareknowogonski
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Na przednich fotelach ogrzewanie i chłodzenie super z tyłu trochę gorzej, ale to nie limuzyna "prezesa". Zimą szybko łapie temperaturę a klima dobrze odparowuje szyby.
~bosswitek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
W lecie bez klimy słabiutko, ale to standard w każdym samochodzie, w zimie dobrze grzeje ale ciężko ustawić optymalne nagrzewanie. Zawsze jest albo za słabo albo za mocno
~lnk
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
ogrzewanie dobre, klima w bardzo wysokich temp. (np. hiszpania) troche nie nadąża ale w polskim klimacie wystarczająca. Czasami problemy z dmuchawą (działa z 20sek opoźnieniem)

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~abartel@rubikon.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Niestety do wentylatorów lubia wpadać różne drobiazgi typu liście i wtedy strasznie charczy dopóki nie wypadnie, natomiast dość szybko się grzeje co zaczyna być plusem
Fiat Punto II Hatchback