Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW 1999-2010 (95) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mareknowogonski
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jw. skrzypienie naprawione na gwarancji, teraz po 11 latach skrzypi coś w zawieszeniu wczesną wiosną i późną jesienią ale później przestaje i jest OK.
~Smirnov398
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wyczuć to auto graniczy z cudem. Zawieszenie to katastrofa twarde jak w wozie drabiniastym za to nie przekłada się to w ogole na właściwości jezdne
~FO
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
automat 80KM przy tej masie pojazdu pozwala na wyprzedzanie na światłach hond mercedesów.. prędkość 60km/h osiąga w ciągu ok.3-4 sek. 100km/h w ciągu 11 sek.
~egal
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Nieźle trzyma się drogi, choć przy mocniejszych podmuchach wiatru buja się. Na autostradzie przy silnym wietrze bałem się pojechać więcej niż 110 km.
~EmO
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wersja sporting,obnizone zawieszenie,nisko profilowane oponki.Trzyma sie drogi znakomicie.Ale na tych naszych PL drogach czuc kazda najmniejsza dziure.
~siwy1948@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
mało trwały, stukający, tłuczący się ( oczywiście po kilku latach). Słaby układ kierowniczy (był raz wymieniany na gwarancji i czeka ponowna wymiana).
~błażej
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
twardy i trzęsie ale dobrze sie trzyma drogi nawet na nierwónej drodze..... amorki po 60000 poszły na śmietnik tak samo końcówki drążka kierowniczego
~Arkadiusz Wysocki
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wszystko super, dodatkowe wspomaganie CITY naprawde kosmicznie pomaga w jezdzie miejskiej i jest bardzo wygodne. zawieszenie jak dla mnie sporo za miekkie.
~edek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Dobrze trzyma się drogi. Zawieszenie dość twarde. Z tego co wiem to w swojej klasie Punto miało najtwardsze zawieszenie.
~Janek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Sztywny, dobrze trzyma się w zakrętach, na trasie uciążliwy bo podskakuje jak żaba, w mieście bardzo przyjemnie się prowadzi
Fiat Punto II Hatchback