Oceny Fiat Punto II Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Punto II Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2010

~Adam H, Piekary
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
pomimo tych paru usterek muszę uwzględnić duży przebieg i fakt, że mam dość ciężką noge, więc auto nie ma lekko. Zmieniam często olej {castrol 5w-30), dolewam co kilkaset km. bo przy ostrej jeździe dość dużo go ubywa, ale to normalne, więc ogólnie jest nieźle.
~GKrk
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jedyna wada tego samochodu - silnik benzynowy. Nie toleruję gazu w aucie. Gdy kupowałem go ponad 2 lata temu roczny przebieg miałem ok. 10-11 tys. Teraz jest ponad 2x więcej. W przyszłym roku jak okoliczności pozwolą - zmienię go na diesla.
3,6
~kaziooo
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
auto zgrabne,dla mnie w sam raz,nie jest zawalidrogą,a jak trzeba to budzi się w nim diabełek,największy plus dla mnie to ilość miejsca w środku i kufrze,tylko żeby ci z fiata te auta jeszcze lepiej składali;to wtedy jestem kontent całkiem,no i za tę cenę to wydaje mi się nie kupię nic innego z takim wyposażeniem
4,1
~krzyś
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
auto , po podliczeniu wszelkich promocji , kosztowało 44 tys. , jest więc tańsze od konkurencji z podobnymi silnikami o 3-4 tys. zł i podobnie wyposażone. jakość wykonaniania wnętrza nie odbiega od klasowych standardów. plastiki są dużo lepszej jakości niż np. w yarisie , którego wcześniej używałem
3,2
~Szymon
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za te pięniądze (46.000) auto nie jest warte tego!!! Jak kupowac Punto to najbiedniejsze (najtańsze) - wtedy jego jakość jest adekwatna do ceny. Nowy design przodu jest beznadziejny, choć światła w nocy świecą b. dobrze. W aucie za tą cenę nie mogłem wybrac tapicerki w śroku!!! Bo w wersji "dynamic" jest tylko szaro - biała - fujjj... (deska rozdzielcza i plastiki) Podsumowując - wszystko zależy co kto lubi i czym jeździł wcześniej - dla...
~Posiadacz_Punto
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego autka. Autko o dwóch osobowościach - do 3000 rpm mało dynamiczna, ale oszczędna jazda. pow. 3000 rpm "mały potworek"...oczywiście przy odpowiednim dobieraniu biegów. Minusy?? Estetyka - przednie światła i czarny plastik z przodu to estetyczny krok w tył w porównaniu do PII. Jasna tapicerka w środku - bardzo łatwo się brudzi:(
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
6,6
3,2
~Kaśka
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Prezentuje się dobrze z daleka. W bliższym kontakcie dostrzega sie wiele mankamentów zwiazanych szczególnie z małymi samochodamoi Fiata. Widac od razu, że spokojnie to nim mozna pojeżdzić dwa lata, przy odrobinie szczęścia może trzy. Ogólnie myślę, że nie warto.
~grześ
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
ładny, tylko, że konkurencka tez nie śpi, mozna było trochę dokładniej
3,7
~zbyszek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochód ładny dobrze wyposażony, wygodny, jak na taką masę i pjemność silnika niewiele palący, z dość dobrym wykończeniem oby tylko w trakcie eksploatacji był niezawodny
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
bardzo mi sie podoba ten samochód i lubię nim jeździć
Fiat Punto II Hatchback