Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d (5) - Karoseria

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Lakier wydaje mi się strasznie podatny na drobne zarysowania - jest miękki. Po przejechaniu 205 tys samochód z daleka wygląda super, ale z bliska jest już dużo gorzej. Można zauważyć masę drobnych rysek i wiele głębszych (do białego podkładu). Najważniejsze, że nie zanotowałem jeszcze ani grama rdzy - za to wielki plus. Pozostałe mankamenty to: skrzypiące ograniczniki drzwi przy wysokich temperaturach (skrzypią na prawdę okrutnie - jak drzwi w...
~Aldi*52
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Zacinająca się tylna prawa klamka. Nieszczelnie przylegająca listwa uszczelniająca tylną opuszczaną szybę, co powoduje nadmierne wciekanie wody (w czasie deszczu, czy mycia), a skutkiem tego gniją/rdzewieją i pękają linki podnośnika szyb. Spryskiwacze szyby przedniej leją gdzie im się zechce. Ślady rdzy na drzwiach bagażnika.
~Mateusz Olszewski
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 75KM 55kW
Piękny kolor oryginalna ciemna zieleń ogólnie zauważyłem że gama kolorów w Punto Evo jest nadzwyczaj ładna i inna niż u konkurentów u których górują czarny, srebrny ewentualnie grafitowy. Przede wszystkim zabezpieczenie antykorozyjne jest na wysokim poziomie nie zauważyłem nigdzie rdzy.
~Coolvi
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 75KM 55kW
Zdecydowanie zaleta tego samochodu. Zero rdzy, plastikowe zderzaki świetnie wytrzymują kolejne lata, przy karoserii nie trzeba nic robić. No po prostu poezja.
~faziruda
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 75KM 55kW
Ocynk nie ma mowy o rdzy
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d