Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
W drzwiach jest zastosowane tylko ok. 1-2mm pianki, co nie daje absolutnie nic. Przy małych prędkościach hałas nie jest uciążliwy, ale przy 120km/h szum powietrza i mijających nas samochodów bardzo męczy. Wyciszenie silnika od kabiny kierowcy jest lepsze, ale zaledwie zadowalające. Swój samochód wyciszyłem matami butylowymi - komfort nieco się poprawił.
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
W mieście i przy niskich prędkościach jest bardzo przyjemnie, a dźwięk silnika wkręcającego się na wysokie obroty brzmi bardzo ładne. Niestety przy prędkościach autostradowych szum jest zbyt duży aby delektować się muzyką płynącą z i tak już kiepskich głośników.
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Mam 500 km jest super cicho, auto nie przekroczyły ze mną jeszcze nigdy 4 k obrotów silnik poniżej tych wartości daje znać że jest jednak w zakresie 2-3 jest naprawdę cicho. Zawieszenie jako że nowe nie skrzypi nie stuka nie puka.
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Wyciszenia to według mnie najbardziej dokuczająca rzecz w tym samochodzie. O ile w trybie miejskiem i wolnej jazdy nie przeszkadza nic, to już przy jeździe szybciej niż 90 km/h jest fatalnie.
~Mateusz Olszewski
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 75KM 55kW
Jestem bardzo zaskoczony poziomem wyciszenia bo jest na wysokim poziomie fiat bardzo się poprawił w tej kwestii powyżej 130 zauważalnie słyszalny szum wiatru no ale i tak jest super.
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Do 90 km/h jest dobrze, później zaczyna robić się głośno. Na szczęście radio wraz ze zwiększaniem obrotów gra głośniej. Ogólnie później to już raczej rozmowy na wysokościach.
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
W samochodzie panuje cisza w czasie jazdy, jest po prostu odpowiednio. Nie ma co oczekiwać w tej klasie fajerwerków pod względem wyciszenia - to nie samochód premium. Typowy średniak.
~Dariusz_90
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Cicho jest, gdy jedziesz na piątce 90km/h. Z wyższą prędkością licz się, że będzie duży szum. Radio jest dobrej jakości co może pomóc likwidować szum przez zwiększenie głośności.
~Dariusz_90
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d
8,4
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir 105KM 77kW
zarówno zawieszenie, silnik jak i cały układ napędowy pracują bardzo cicho. W trasie przy prędkości podróżnej około 90 km/h na 6 biegu słychać tylko delikatny szum powietrza.
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d