Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz_90
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Wentylacja tylko dobra, czasami są problemy z całą zaparowaną szybą przednią, okropne. Ogrzewanie b.dobre. Klimatyzacja w lato w korkach nie wyrabia, nie potrafi schłodzić wnętrza.
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Silnik wolno "łapie" temperaturę. W zimie, mój poprzedni samochód dawał ciepło do kabiny już po 1 km - Punto potrzebuje około 5 km :(
~Czesław
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Klimatyzacja sprawdziła się doskonale nawet przy temp. powyżej 30 st. Polecam nawiew skierować na przednią szybę i włączyć 2-3 bieg wentylatora
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Tutaj nie ma na co narzekać. Klima po nabiciu chłodzi jak szalona. W zimie ciepłe powietrze pojawia się stosunkowo szybko.
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Wszystko działa poprawnie. Może ogrzewanie mogłoby być ciut wydajniejsze, a może to tylko moje subiektywne odczucie.
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Samochód jest wyjątkowo szczelny. Jest to o tyle minus, że w zimie bez nawiewu na przednią szybę, w kilka sekund zaczyna ona parować.
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ciepełko to ja lubię i w tym aucie dość szybko (mowa o zimie) robi się cieplutko. Klima działa bez zarzutów.
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir 105KM 77kW
Klimatronik chłodzi szybko i sprawnie, jak grzeje okaże się zimą. 4 za brak chłodzonego schowka.
~prm.
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 95KM 70kW
Mam klimatyzację, wszystko załatwia, nawet zaparowane szyby w jesiennych szarugach.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d
8,4
~Sante Bass Punto
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ogrzewanie i klima działa bez zarzutu. Szyby bardzo szybko potrafia odparować.
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d