Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW 2011 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czesław
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Jazda w 60tys. mieście: średnie spalanie z próbami stosowania zasad Eco Drivingu to 6,1L. Trasa drogi krajowe:5,2 - 5,5L, chociaż udało mi się zejść do 4,8 ale jak nie przekraczałem 3200 obr. Autostrada z prędkością około 130Km/h 6,2L, to był pomiar na odcinku 350 km Teraz zaczynam jeździć zgodnie z zaleceniami fiatowskiego programu EcoDrive i zobaczę jak będzie wyglądało spalanie
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Niskie koszty eksploatacji i utrzymania są bardzo miłe dla portfela. Oby tylko ząb czasu i licznik kilometrów nie zmienił tego w koszmar. Na szczęście ceny części zamiennych nie są wygórowane. Tylko tutaj uwaga - przez system Start&Stop alternator, rozrusznik i akumulator są około 2 x droższe od ich "normalnych" odpowiedników.
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Jeżdzę w cyklu mieszanym tj wiekszość to dolot do miasta w proporcjach 70 trasa 30 miasto, spalanie oscyluje w okolicach 6 ciu litrów dla mnie bomba. Minimalnie udało mi się emerycko zatankować 4,23 ale to nie jest miarodajny wynik bo na 77 km dystrybutor odbił przy pełnym baku. Nie jest zle liczyłem na gorszy wynik niżeli 6 tka.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Autko na trasie przy prędkości 70 km pali 5.1 w miescie ok 7.3 w sumie średnia jest od 6.3 do 6.5 nie jest źle.
~M
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Śr. spalanie 6,8l/100 przy jeździe głównie po mieście uważam za bardzo dobry wynik. Przeglądy co 2 lata i jak dotąd brak awarii.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Jak na takie autko - pije jak słoń. Choć to dopiero 100km przejechane, może się coś zmieni.
~MAti
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Samochód super oszczędny!!! Idealnie nadaje się do miasta, jak i dalsze trasy.
~Aldi*52
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Gdyby nie felerna skrzynia, to bym nie narzekał.
~krzysztof1144
średnie nawet nie źle.