Oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW 2011

Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  1.4 Start&Stop 77KM 57kW 2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW 2011

~Czesław
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Samochód dla 3 osobowej rodzinki w zupełności wystarcza, nawet podczas wyjazdów na urlop można się spokojnie zapakować a szczególnie gdy mamy dzieloną kanapę. Jest tani w eksploatacji i oszczędny w zużyciu paliwa.
2,8
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Wcale nie chce jeździć zero przyśpieszenia Vmax nie próbowałem bo jest na dotarciu, fotele nie wygodne - mam 172cm wzrostu i ok 85 kg wagi a czuje się za kierownicą jakbym siedział w foteliku dziecięcym. System Start&Stop - albo trzeba się z nim nauczyć jeździć albo wyłączyć na stałe:/
3,3
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Minus to ciągle zacinajaca się klamka w tylnych drzwiach i skrzypce ograniczniki w tylnich drzwiach przy ciepłych dniach ale ten problem ma podobno każdy reszta ok
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Nigdy wcześniej nie myślałem, że kupię samochód ze stajni Fiata, ale trafiła się dobra okazja i... jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nowym Puntem. To już nie jest "tamten" Fiat.
~M
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Za te pieniądze w momencie zakupu nie znalazłbym nic lepszego a rok po zakupie nie żałuję i kupiłbym ponownie.
4,1
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
FIAT zrobił duży krok naprzód Evo jest warte polecenia.
3,6
~Aldi*52
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Płyn chłodzący ciekł, zarówno na gwarancji, jak i po gwarancji. Mimo wysiłku serwisu Fiata. Alternator nie pękł, ale za to się spalił. Szybko przerdzewiała misa olejowa. Wyraźny brak dolnej osłony silnika. (Silnik)
~MAti
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Kulturalna praca silnika. Przyzwoite osiągi(jak na tak słaby silnik). Natomiast mam z nim problemy- non stop wycieka płyn chłodniczy. (Silnik)
~MIREK
~krzysztof1144
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Raczej dobra,trochę ograniczeń z tyły ,ale to kwestia wprawy i nawyków (Widoczność)
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d