Lista ocen Fiat Punto Punto Evo (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Powiem tak - warto siedzieć tylko z przodu. Z tyłu jest bardzo ciasno, ale nie możemy się spodziewać cudów po samochodzie takich gabarytów. Co jest dla mnie najważniejsze - jak podniesiemy kanapę i złożymy tylne fotele to do samochodu mieści się spory zestaw perkusyjny (sprawdzałem wiele razy ;)). Sam bagażnik jest malutki, a gdy wozimy w nim zapasowe koło, to zostaje miejsca tylko na średnie zakupy spożywcze.
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Jak na auto klasy B, uważam Punto za bardzo przestronne i wygodne. Fotele są twarde, ale komfortowe i nie męczą nawet w czasie długich podróży. Miejsce na nogi znajdzie każdy, a z tyłu jest go naprawdę zaskakująco dużo. Niektóre auta z wyższej klasy mogą zazdrościć. Siedziska przednich foteli mogłyby być jednak dłuższe.
~Mateusz Olszewski
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 75KM 55kW
Jest to auto raczej z przeznaczeniem miejskim ale mimo to miejsce w środku na poziomie zadowalającym jeżdżę nim dużo tras 3 osobowa rodzina miejsca wystarcza w zupełności. Całkiem spory bagażnik. Jedyne co może trochę przeszkadzać to próg załadunkowy ale tragedii nie ma.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
no ja mam 182 cm, i 3 pozostali koledzy którzy ze mną jeżdżą też, każdy prawie po 100kg i jeszcze nie spotkałem się z opinią żeby im się siedziało jak w fotelikach dla dziecka:), nikt nie mówi o prostowaniu nóg z tyłu ale z kolanami przy brodzie też tam jeszcze nikt nie siedział:)
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu nie jeżdze więć nie ma co się czepiać fotelik się miesci jest dobrze, jak na segment B nie jest najgorzej zawsze mogło by być lepiej. Przy słusznym wzroscie i odsunięciu fotela do tyłu cisno przydała by się przesuwana tylna kanapa.
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
W tej kwestii jest dobrze. Fiat dysponuje dobrą ilością miejsca. Może ewentualnie brakować nieco centymetrów w okolicach podsufitki. Łatwo osiągnąć poziom maksymalny... jeśli ktoś jest wysoki, a lubi siedzieć także dość wysoko, to może mieć problem.
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Zdecydowanie na plus. Miejsca na przednich fotelach jest wystarczająco. Z tyłu bardzo wygodna pozycja siedzenia. Nawet na dłuższych trasach nie męczy. Ideałem byłoby dodanie możliwości regulacji odcinka lędźwiowego.
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Pomimo, że samochód sprawia wrażenie małego, w środku jest dużo miejsca. Niestety kosztem bagażnika, ale każdy kto wsiada, jest zaskoczony, że jest tyle przestrzeni.
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Jak na segment B jest nieżle, bagażnik mogłby być szerszy a komora silnika krótsza (V6 to i tak tu nie włożą), a tym samym więcej miejsca dla pasażerów
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Każdy ma inną wizję przestrzeni - jedno wolą WV Transportera a mi miejsca wystarcza. Pasażerowi też nie narzekają.