Lista ocen Fiat Punto Punto Evo (55)

3,6
~Dariusz_90
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Kultura pracy silnika jest tylko dobra, ponieważ jak na 1.4 chodzi dosyć głośno oraz częstotliwość powietrza wychodzącego z końcówki tłumika jest nie równa (pulsacyjna). Elastyczność raczej przeciętna, jeśli chodzi o wyprzedzanie, lecz w mieście radzi sobie dobrze. Elastyczny jest na biegu trzecim. (Silnik)
~M
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Za te pieniądze w momencie zakupu nie znalazłbym nic lepszego a rok po zakupie nie żałuję i kupiłbym ponownie.
~szafax
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Narazie jest super :) Co najważniejsze za te pieniądze (udało się kupić w promocji) nie znalazłem drugiego tak wyposażonego samochodu w tej klasie :) Zaczynając od radia fabrycznego czy klimatyzacji na doświetlaniu zakrętów kończąc. Przód jest tak brzydki że aż piękny haha ale tak poważnie to najbardziej urzekło mnie wnętrze :) W mojej ocenie Fiat wyprzedził konkurencje o kilka lat.
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Dla mnie auto bardzo dobre. Można jechać nim spokojnie i bez stresów zarówno nam może jak i w Tatry (zwiedzam oba kierunki). Silnik 1,4 ma doskonałą elastyczność, niezłe przyśpieszenie, wyposażenie (przynajmniej mojej wersji) jest bardzo dobre. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny jest ok. Kupując to autko wiedziałam ze kupuję autko które mnie codziennie dowiezie do pracy i po pracy do domu oraz pozałatwia ze mną wiele codziennych spraw i zmieści...
3,7
~Dariusz_90
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir 105KM 77kW
Samochód idealny na miasto oraz krótkie wypady poza nie. Samochód bardzo dobrze wyposażony, za bardzo dobre pieniądze.
3,7
~sławek_słupsk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ogólnie ładne autko. Przdatny system blue&me i bluetooth. Zaletą Fiata jest wspomaganie kierownicy i światła doświetlające
3,6
~Aldi*52
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Płyn chłodzący ciekł, zarówno na gwarancji, jak i po gwarancji. Mimo wysiłku serwisu Fiata. Alternator nie pękł, ale za to się spalił. Szybko przerdzewiała misa olejowa. Wyraźny brak dolnej osłony silnika. (Silnik)
~Czesław
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Samochód dla 3 osobowej rodzinki w zupełności wystarcza, nawet podczas wyjazdów na urlop można się spokojnie zapakować a szczególnie gdy mamy dzieloną kanapę. Jest tani w eksploatacji i oszczędny w zużyciu paliwa.
~prm.
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 95KM 70kW
Posiadam Punto Evo Dynamic z silnikiem 1,3 /85KM/DFP/.samochód sprowadzony z Francji ,jego wyposażeni jest bardziej bogate od podobnego samochodu s salonu w Polsce.