Lista ocen Fiat Punto Punto Evo (22)

~arseniq
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
poza w/w usterkami samochód super. Miałem do wyborów wydać te niecałe 50tys zł na fiata z tak bogatym wyposażeniem jakie mam lub kupić \"gołe\" VW Polo. Wolałem fiata a dlaczego? Wersja Estiva Blue&Me - środek czarno czerwony, zewnętrzny lakier czarno czerwony tzw \"progressive black\", do tego instalacja gazowa z górnej półki - za takie wyposażenie w Polo musiałbym zapłacić 66 tys zł... i po co przepłacać skoro fiat ładniejszy:P
~Sante Bass Punto
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ogółem autko bardzo przyjemnie sie prowadzi. Jest ekonomiczne i dosyć przestronne. Jednak mam wrażenie ze czegoś mu brakuje. Pewnie zmieniłbym zdanie gdyby pod maską było 1.4 TJet ;P
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Samochód spisuje się świetnie. Odczuwam naprawde spory skok w porównaniu z wysłużonym punto II. Broni go wygląd i stosunek jakość do ceny.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Nie jest to auto sportowe ale do codziennej jazdy nawet na dłuższe wakacje nadaje sie doskonale. Bardzo ekonomiczne i bezawaryjne
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Trochę brakuje mocy silnika, ale tylko na trasie. Na autostradzie jedzie spokojnie 150, w mieście i w strefie miejskiej bez zastrzeżeń.
~m
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Trzeba się przyzwyczaić bo nie widać przodu maski nawet przy maksymalnym podniesieniu fotela kierowcy. (Widoczność)
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Mało pali, dość dynamiczny. Jak na tą pojemność, cudo. (Silnik)
~chmiel
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Dobry na miasto i krótkie trasy. Na dłuższych bywa męczący, brakuje koni ale komfort jazdy jest całkiem niezły. Na początku wydaje się oporny i niepewny przy wyprzedzaniu. Później, jeżeli ktoś lubi dynamiczną jazdę po mieście, okazuje się całkiem niepozorny.
2,9
~pablo946@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
skrzynia 5 przy predkosci pojazdu 130 km/h 4000obr/min auto tylko do miasta... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~MARCUS
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Klimatyzacja wydajna i wystarczająca do tego autka.Tylne okienka mogłyby być uchylne. (Wentylacja i ogrzewanie)