Lista ocen Fiat Regata Sedan (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJ KRYLSONIC
Sedan 1.5 79KM 58kW
Regata bije w tej kategori nawet samochody nowe na głowe!wszystko jest pod ręka,latwe w obsłudze,samochód ma doskonałe wyposażenie (4zagłówki,podłokietnik,centralny zamek,elektryczne szyby,elektronicznie sterowane nawiewy!)bagażnik ma ogromną pojemnoś 525litrów!
~DanSo
Sedan 1.6 82KM 60kW
Jak na auto z 84 roku to wzór dla innych w wersji którą miałem było wszystko nawet kontrolka od przepalenia się żarówki - dzisiaj takie coś jest praktycznie niespotykane.
~cola.werewulf@mail.ru
Sedan 1.7 D 60KM 44kW
Fotele przednie średnio wygodne. Tylna kanapa jest super (ale mam z modelu 100S). Bardzo wygodne przyciski (podświetlane światłowodami) przy kierownicy.
~eolmint
Sedan 1.6 101KM 74kW
wszystko pod reka,bez problemu wszedzie sie trafia podczas jazdy ale latwo przez przypadek wlaczyc wycieraczki skrecajac kierownica
~Michał
Sedan 1.6 101KM 74kW
autko spokojnie udzwignie przyczepkę i pełny bagażnik. ale przez to więcej spali. Oleju lubi troszkę wypić.... oj tak
~Roman
Sedan 1.6 Super 95KM 70kW
Bardo fajne przełączniki przy kierownicy ale brak podświetlanych przycisków (to juz 20-to latek).
~JanuSzMIX wujku@viper.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
z Fiata Punto II i Regaty wybieram regate , wszystko na przyciski, elektryka :-)) super
~dzimi@friko4.onet.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Regulacja pionowa kierownicy, sygnalizacja najważniejszych mediów w aucie, wszystko w zasięgu ręki
~JESZCZ SIĘ ODEZWIE.CZEŚĆ.
MUSIAŁEM WYRZUCIĆ ISTNIEJĄCY WTRYSK I ZASTĄPIĆ GO NORMALNYM GAŻNIKIEM
~aroaro3@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
wygodne fotele, wszystko w zasięgu ręki. pasażerowie z tyłu mają znakomite warunki
Fiat Regata Sedan