Lista ocen Fiat Ritmo II Hatchback (25) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateusz
Hatchback 1.5 75KM 55kW
silnik dopuki nie zaczalem grzebac by nie samowity to znaczy 12s do setki a na autostradzie wskazowka kladla sie za 180 masakra lecz gdy tylko zaczlem rozne zeczy wymieniac i pseldo polepszac na tym skonczyly sie te nisamowite osiagi wiec radze jak tylko nie musicie to zostawcie silnik w spokoju chodzi o tloki panewki pierscienie itp
~sowadr
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Silnik bardzo żywotny i lubiący duże obroty (ale wtedy pali) łatwy w naprawie i eksploatacji w mim przypadku duży przebieg powyżej 300 tyś i nie narzekałem z kopceniem i braniem oleju. Jedynie co miałem problem to z uszczelką pod głowicą ale problem szybko i tani naprawiłem
~Marcin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Bardzo elastyczny, dosyć zrywny jak na diesla, choć ostatnio go przymuliło i lepiej mi się zbiera na 3/4 niż na pełnym gazie, najlepiej na vervie z orlenu piątke wrzucam od 45 a na 4 przy 40 wychodzi pod górki i się rozpędza.
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Silnik przed remontem był bardzo elastyczny, ale brał bardzo olej, dużo palił paliwa - 10l/100km. W tejże chwili silnik jest w remoncie, ale na pewno będą odczuwalne zmiany w mocy i przyspieszeniach.
~siekier_kraków
Hatchback 1.1 58KM 43kW
bardzo dobrze spisuje sie na wyzszych obrotach powiedziabym nawet ze jak na ta mase i moc to jest to szybki woz.predkosc 140km/h to nie duzo ale w polsce wystarczy.
~Hycel
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Mam silnik od fiata uno na wielopunktowym wtrysku.Na maxa 170 km/h.Żrywa sie od 3000tyś do przodu.Nie trzeba katować żeby jechał,normalnie sie operuje gazem.
~Adam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Po zakupie samochodu wykonałem naprawę główną silnika. Jest eksploatowany w dobrych warunkach i od kilkunasty lat nic się nie zużyło (zepsuło).
~Robert Radoń
Hatchback 1.5 75KM 55kW
typ 138 C2 niezawodny cichy (jak na fiata) lekkie wycieki ale tak ma od 15 lat i ne jestem wstanie tego zmienić chyba że zespawać :)
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
dosc glosny i malo elastyczny, szczegolnie na wyzszych biegach, ale ta konstrukcja ma juz pare lat...
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Silnik chodzi ładnie, tylko czasem gaznik zawodzi, inst gazwa ratuje ale czekam na przypływ funduszy :DD
Fiat Ritmo II Hatchback