Lista ocen Fiat Scudo II (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasmil
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ogolnie bardzo fajne auto dostawcze mogace sluzyc jako czesciowa osobowka z powodu niskiej pozycji za kierownica i niskiego dachu (190 cm). Miesci sie w prawie kazdym parkingu w centrach handlowych. Ma 3 miesjca co jest na plus, jak na jego mala szerokosc zewnatrzna. Generalnie 3 osoby nie za szerokie sie mieszcza.
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jak na nową konstrukcję to wiele jest nie dopracowane: karoseria pęka, boczne drzwi chodzą w zależności od tego jak się zatrzymamy (czy na równym). Klocki kończą się w 2/3 przebiegu od przeglądu. Pomimo że przegląd co 30tyś. To klocki co 17 tyś. zawieszenie co 24 tyś. Pozytyw to hamulce i przyczepność.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Nie mam co narzekać. Posiadam dwa Vany, jeden ma już prawie 30000, drugi ok 15000. Po jednej małej usterce w obydwu, ale ponadto nic innego. W końcu to nowy model. Nie szanuje ich za bardzo nie mam na to czasu, a tym bardziej pracownicy. Vany na razie śmigają i nie mogę im nic poważnego zarzucić.
~a.pleszko@wp.pl
Furgon Przeszklony Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Miałem do wyboru drogiego WV co nie było na moją kieszeń Traficka ... brak podwójnych rozsuwanych drzwi i nie mam możliwości wypinania bocznych foteli co mnie najbardziej interesowało... w 2012 roku kupiłem 2007 rok za 40 tys. ... jak dla mnie rewelacja.
~Piotr
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
auto jezdzi codziennie okolo 240 km jak na fiata to cud techniki. Wymiana wahaczy co kilkanascie tysiecy km leje rope i jezdze. Blachy slaby punkt. A po za tym wygodny, widocznosc b.dbr. wysokosc nie meczy nawet kilka godzin jazdy.
~Andrzej
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Silnik rewelacja ( 1 tona na pace), a Fiacik leci 170 km/h Spalanie między 7,6-9,3. Co może denerwować to twarde plastiki i trochę mało wygodny fotel (często robię trasy po 800 km)
~el_marcin@wp.pl
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Zobaczę jak zrobię więcej km czy wart był zakupu.Jak na razie nie żałuję. Wolałem kupić Fiata niż płacić ponad 15 tyś/netto więcej za T5 lub Vito z ciut lepszymi plastikami ale słabszym silnikiem i wyposażeniem.
~kamatex@ld.home.p
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
POMIJAJĄC NIECHLUJNE WYKONANIE , I INNE USTERKI TAK GŁOŚNEGO SAMOCHODU W ŻYCIU NIE SPOTKAŁEM , PO PROSTU NIE DA SIĘ TYM JEŹDZIĆ POW. 100 KM/H . BARDZO CIĘŻKIE AUTO PRZY PARKOWANIU I MANEWROWANIU , BARDZO DUŻY PROMIEŃ SKRĘTU
~gti autohandel
Furgon Wysoki Dach 2.0 MultiJet 120KM 88kW
brak auta doskonałego powoduje zę musimy wybierać to co jest na rynku i liczyć na jego niezawodność i jak do tej pory auto więcej zarabia niz zjada:) i daje frajde z jazdy więc jest ok.
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ładny wygląd szczególnie tył.Mechanicznie niedopracowany ale i to można by było zaakceptować gdyby w serwisach Fiata pracowaliby douczeni mechanicy ale z świecą ich szukać.