Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (812) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 780 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu, na maksymalnie cofniętych fotelach, jedzie się nieźle. Chyba że obwód w pasie przekracza 150 cm, albo ubierzemy się w baranią skórę. Natomiast tylna kanapa to dramat w trzech aktach.
~anitako
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Mnie za kierownica jest zupelnie luzno i wygodnie. Po zajeciu fotela pasazera troche malo miejsca na prawa reke. Z tylu wcale nie jest tak ciasno jesli sie jest sredniego wzrostu :) Probowalam.
~twoja stara
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
miernota. mam niecały 1.80 a fotel muszę mieć odsunięty do samego końca i nikt się nie mieści. Lepiej gdyby był dwumiejscowy coupe, a nie udawał auto na 5 osób (tak w dowodze rejestracyjnym)
~kenny cieszyn pzet83@o2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Nie wiem kto wpadl na pomysl zeby rejestrowac ten samochod jako 5 osobowy. Natomiast jako 2 osobowy i pies jest wystarczajaca ilosc miejsca dla kierowcy i pasazerki na krotkich trasach.
~dr Fisch
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
z przodu nic dodac nic ujac,na nogi ile trzeba na glowe tez. mam 168 i jest mi super ale facet 180 klka tez wejdzie bez problemu. gorzej z tylu, jesli daleko odsunie sie fotel to na nogi praawie nie ma miejsca
~Adrian
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
z przodu jeszcze ok´ (mam 185cm) nad głową już nie mam miejsca i szoruję po podsufitce. Z tyłu tragedia - tylko dzieci się zmieszczą, z fotelikiem już gorzej. Oceniam na 4, ale jako 2 osobówkę
~Spooky
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
z przodu nie można narzekać, natomiast głośność narzekania na przestrzeń z tyłu rośnie wprost proporcjonalnie do wzrostu pasażerów przednich siedzeń. jednak biorac pod uwagę wymiary samochodu nie jest źle
~nosferatus
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
dla faceta ze 115 kg wagi jest w miarę wygodnie prócz bardzo wąsko rozmieszczonych pedałół- a i żona ma dość miejsca koło mnie z tyłu 2 osoby przejadą nawet 250 kilometrów bez narzekania że jest ciasno
~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przesiadłem się z maluszka więc jak dla mnie - PAŁAC :D A tak na poważnie - z przodu całkiem przyzwoicie. Z tyłu mogło by być troszeczkę więcej miejsca - z drugiej strony to przecież małe miejscie autko :)
~Papuasik
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Mam 190cm wzrostu, wcześniej jeżdziłem maluchem, więc jestem przyzwyczajony, z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyłu usiadłem za takim kierowcą jak ja i był poważny problem. Auto dla dwóch osób
Fiat Seicento Hatchback 3d