Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (812) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 780 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wujek_Misiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jest tyle miejsca ile sie w sumie dało wykrzesać z tego pudełka, no może odległości między pedałami nei bardzo ale w malaczu jest jeszcze gorzej. Ja je traktuje jakby było dla 2 osob, wiec nie jest tak żle z tą przestrzenią.
~pawcio
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
tutaj to słabiutko jak dla mnie to za mało miejsca gdzies na dłuzszą trase tylko dwie osoby.dla pasażera bocznego fotela z dłuzszymi nogami to tragedia,gaz i hamulec zdarza mi sie nacisnąc jednoczesnie z mały odstęp miedzy pedałami
~mariuszekpp
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Czegoś takiego w tym aucie nie ma :P Jadąc z pasażerem dotykam go łokciem (nie jest to auto dla duzych osob). Z tyłu wszystko zalezy od pasazera i kierowcy na przednich siedzeniach. Ogólnie mówiąc super komfortu to tu niema.
~Piotr
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dwie osoby jadą wygodnie a dwie następne muszą się liczyć z pewnymi niedogodnościami i ten bagażnik na damską torebkę lub papierosy jak ktoś pali. Brakuje mi tylko miejsca na picie i zamykanego schowka. Ogólnie można się przyzwyczajić
~MIM
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wystarczająca całkowicie dla dwóch osób + małe dziecko w tyle. Jak na tak mały samochód to naprawdę z przodu przy oczywiście odpowiednio odsuniętych fotelach jest sporo miejsca. W trasie do 300 km nie odczuwam jej trudów
~Papuas
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Mam 188cm wzrostu, z przodu czuję się dobrze z tyłu jechałem raz, trasa krótka jakieś 60 km, dałem radę. Ogólnie autko dla parki plus zakupy. Chociaż znam, rodzinkę 2+2 z fotelikiem dla dziecka i też sobie radzą:)
~witkowskimaciej@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
trasa poznań-wrocław-bieszczady raz we 4 raz we 3 osoby z załadunkiem - wszyscy pasażerowie i kierowcy potem go tylko zachwalali, nikt słowem nie wspomniał, że mało miejsca - ale wiadomo, lancruiser to to nie jest
~piotr876@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Z przodu jest dużo miejsca i siedzi się wygodnie. Pedały sprzęgła i hamulca wzięto chyba żywcem z malucha. Jak ktoś ma szersze buty to naciska obydwa naraz. Z tyłu mało miejsca ale na krókich trasach można spokojnie jechać w 5 osób
~QsHyh
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
samochod ten to nie tir. Z tylu nie ma strasznei duzo miejsca, bagfaznik jest maly ale to jest oczywiste. Chyba nikt po zakupie SC nie zdziwi sie ze jest z tylu ciasno. Z przodu zas komfort. Siedzi sie naprawde wygodnie.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~Długi
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przód O.K., za to tył przy mojej córeczce to tragedia. Po włożeniu krzesełka nie ma miejsca dla dziecka lub żony(przedni fotel trzeba przesunąć maksymalnie do przodu). Także dorosła osoba modli się o jak najszybsze zakończenie jazdy.
Fiat Seicento Hatchback 3d