Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (812) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 780 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewyy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i pasażera wystarczająco miejsca, natomiast z tyłu świetnie jest wozić dzieci bądź znajomych ale jeśli są karłami. W innym przypadku zapewne Ci podziękują i wsiądą do komunikacji miejskiej.
~Kupilbym tylko do miasta dla max 2 osob jezdzacych
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Dla kierowcy ujdzie, nigdy nie jezdzilem w 4 osoby, praktycznie nierealne. przy zlozonych siedzeniach i upychaniu wszystzkiego gdzie sie da, potrafi nawet cos zmiescic. Rekord 3 rowery.
~wojtusozga
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Z tyłu polecam wozić tylko dzieciaki w fotelu, chyba że na krótką podróż kogoś dorosłego. Z przodu miejsca będzie brakować wysokim osobom, ale jest znośnie! Bagażnik? Tylko na małe zakupy
~Ryhu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto wiadomo jakiej klasy, ale mimo wszystko miejsca ma malutko. Gdy z tyłu mieliśmy fotelik dziecka to musiałem już przesuwać przednie siedzenie tak że kolana musiałem przesunąć w jedną stronę.
~666gm
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Na swoją przestrzeń, jako kierowcy nie posiadam, a zważywszy na to, że pasażerem najczęściej jest przystojny, sześcioletni chłopczyk, to mogę uznać, że jego przestrzeń też jest komfortowa ;)
~Mati
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Samochód dla 1, góra 2 osób. Pasażerowie pow. 175 cm wzrostu będą narzekać na ciasnotę. Z przodu miejsca dla pasażera jest niewiele (katorga na dłużych trasach), o podróżach z tyłu już nie wspominając.
~Mtab
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu, jak dla mnie wystarczająco i przestronnie. Z tyłu - ciasno, no ale chyba nikt nie spodziewa się po tym autku jakiś przepastnych przestrzeni z tyłu.
~pawano
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No cóż, miejsca dla pasażerów z tyło to właściwie nie ma. W 4 osoby nie ma sensu jechać w dłuższą niż kilka kilometrów trasę. No chyba że z dziećmi. natomiast w 2 osoby da się całkiem wygodnie podróżować.
~Ciolo91
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
mały samochód, mało miejsca :) ale odniose się do poprzedniego komentarza ... ja mam 199 cm zrostu i mam problemy z wejściem do samochodu ale jeżeli już wsiąde mogę spokojnie i przyjemnie cieszyć się jazdą ;]
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~foemka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak dla mnie jest O WIELE za maly i sie raczej do niego nie mieszcze, siedzac za kierownica czasem ciezko zmienic bieg bo mi noga przeszkadza, tak samo jak siedze z pasazerem to mozna sie nawet barkami stykac!
Fiat Seicento Hatchback 3d