Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (734) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 858 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artyf
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Również bez zastrzezeń. Samochód mimo małej masy świetnie się prowadzi. W zakręty spokojnie można nawet 130 - 140 wchodzic ;-). Nawet jadąc z maksymalną prędkością nie ma problemu z utrzymaniem samochodu.
~bakazar
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na auto tej klasy dobrze - jeśli chodzi o spokojna jazde po bułki do sklepu. Brakuje jednak ABSu, szczególnie da się to odczuć podczas awaryjnego, gwałtownego hamowania. Za miękkie zawieszenie seryjne!
~kpietrucha
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
za 500 zł wymieniłem wszystkie amortyzatory łożyska z przodu i piasty z tyłu i na razie jest spokój (no może oprócz pukania w przednim lewym kole raz już naprawiałem za 110 zł pomogło tylko na chwile :(
~grzegorz
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Czuje się wyraźnie każdą dziurkę na drodze. Ogólnie to jest dość wytrzymałe ale jak z tyłu usiądą dwie dorosłe osoby to autko prawie szura tyłkiem po drodze a to przecież autko 5-cio osobowe.
~jacol1974@autograf.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
pamiętam jak wyjechałem z salonu pierwszy raz to myślałem że się przewrócę na zakręcie ale to tylko takie złudzenie było, ogólnie jak na klockowaty kształt trzyma się nieżle nawierzchni
~tatrywyjazd@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak był nowy jeździło się bardzo dobrze, z wiekiem jest coraz gorzej. Ostatnio mam możliwość jeżdżenia Fabią i po długim jeżdżeniu Fabią jak wsiadam do Seicento to wydaje się jak by się jeździło maluchem.
~borys_x
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Calkiem komfortowy, dosyc wysoko zawieszony ze stosunkowo sporym skokiem. Dobija tylko przy bardzo duzych dziurach. Nietrwale gumowe elementy. Raczej podsterowny na sliskiej nawierzchni.
~rzoper
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
male auto wiec dosc sztywne zawieszenie, ale zaskoczyla mnie wytzymalosc, po tej zimie bylem przekonany ze od jazdy po tych kraterach cos bedzie do wymiany,skonczylo sie na prostowaniu felgi mlotkiem ;)
~subiektywny
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
nie tak źle, ale zawieszenie nietłumi nierówności wcale mimo , że jest miękkie jak guma. ( może dlatego, że moim drugim samochodem jest Nissan Almera N16z zawieszeniem twardym jak w Porsche Cayman´ie)

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~turkusowa myszka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
auto przyczepność ma wręcz symboliczną. w zimie jest baardzo niebezpieczne. Zawieszenie jest twarde, jedzie sie wiec jak na kocie. Pochwala należy sie jednak bardzo skutecznym i przyjemnym hamulcom
Fiat Seicento Hatchback 3d