Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (734) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 858 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lancer1990
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Troszkę buja przez dość miękkie i wysokie zawieszenie. Ale za to komfortowo się jedzie po nierównościach i nie ma problemu z zaparkowaniem na krawężniku. Sama kierownica reaguje bardzo dobrze i na zakrętach jazda nim to przyjemność.
~balcerowicz79@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dość trwały a części śmiesznie tanie(trochę za często padają łożyska kół tylnych 20-30 tys.km i tuleje wahacza.)niestety głośny bo tylne nadkola nie maja tapicerki no i trzęsie jak to w krótkich autach ale na to nie ma rady...
~porywacz_zwlok
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
troszkę zbyt miękkie zawieszenie przez co samochodzik strasznie się przechyla na zakrętach. jazda przez nierówności jest dość komfortowa jak i podróż na dłuższej trasie też nie powoduje dolegliwości ani boleści
~tomek
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
auto prowadzi się dobrze. Trzeba nie stety uważać na zakretach bo przód ma tendencje do ślizgania się ale rozsądne i umiejetne predkości redukuja problem. Jak dla mnie troche za sztywny ale na miasto wystarczy:)
~piotrek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
twarde zawieszenie, przechyla, buja, słabo tłumi nierówności. Po dluzszej jezdzie daje o sobie znac twardość foteli i zawieszenia. Męczy dluzsza jazda tym autem. na krotkie dojazdy do pracy w sam raz ale nie na podroze
~marekzuchowicz@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Może mi ktos nie uwierzy ale przejechałem tym samochodem 175tyś km i nie wymieniona została ŻADNA końcówka drążka kierowniczego ,samochód został sprzedany z oryginalnymi końcówkami.Same superlatywy.Dodam że moje auto to VAN.
~aver@vp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Calkiem niezle pokonuje nierowności, nie jest za twardy, na zakretach sie w miare trzyma. Do idealu oczywiscie wiele brakuje, ale to uwazam dobra strona seikusia. Nawet bez wspomagania uklad kierowniczy chodzi calkiem przyzwoicie.
~maczupikczu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
DRAMAT! auto giba sie na wszystkie strony, strach tym wjechac w jakis zakret z przepisowa predkoscia bo wydaje sie ze bedzie dachowanie, poza tym wszystko tlucze sie i zgrzypi. DZIADOSTWO! stara astra 10x lepiej!
~Stasz
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Zawieszenie komfortowe, wysokie, przez co nie ma problemów na nierównych drogach gruntowych, czy też krawężnikach. Do dynamicznej jazdy zawieszenie jest zbyt miękkie. Kierownica pomimo braku wspomagania nie wymaga duzej siły.
~jojox
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Myśle że w tej klasie aut sejk wypada całkiem ok.Tym autem spokojnie można zrobić 100tyś km bez wkładu w zawieszenie.(wiem bo 700 tyle zrobilem:-)) Jedynie tulejki tylne co 15-20tys i przód amory bo wytrzymują 70tys
Fiat Seicento Hatchback 3d