Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (734) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 858 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawcio
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
słabe zawieszenie wymiana po 40tys km amortyzatorów tył , tuleje wahacza tylnego z przodu jakies stuki i pisk klocków hamulcowych ale za to dobre hamulce a i ręczny cały czas rdzewieje ,zacina sie.ogolnie to na 3+
~sopel246
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Czasem wydaje nieprzyjemnoe odgłosy szczególnie z tylniej czesci zawieszenia ale na polskich dziurach to jest chyba normlane wkoncu ten samochód kosztuje naprawde niewiele wiec cudów nie mozna od niego oczekiwac
~Dawid - syn :PP
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
W mieście ekstra ale na autostradzie jest go ciezko utrzymać na jendym pasie. Szczególnie nie lubi pokanywać zakrętów z prędkościa powyżej 110 km/h. Czasami na ostrych zjazdach prszy silnym wietrze dzwiga przód :PP
~Milex
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Twarde zawieszenie - czuć DOKŁADNIE po czym się jedzie... a na sporych wybojach aż za dokładnie. To kwestia gustu, ja osobiście wolę "miększe" układy jezdne. Poza tym przy ostrych skrętach czuć jak samochód się pochyla.
~Fazeusz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Niestety zawieszenie sie psuje. Tylne silent blocki wymienialem juz chyba z 3 razy, geometria zmienia sie srednio raz w miesiacu wiec trzeba ja prostowac :) No coz ani nie da sie poszalec ani pojezdzic komfotrowo i bez awaryjnie.
~BOSKI
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
wyłapuje wszystkie nierównosci wydaje sie ze zaraz się rozpadnie, fiat wyposarza w gówniane opony Dębice która jest fatalna mimo na oko opony wyglądają nie żle ale ich zachowanie się na drodze i trakcja pozostawiają dużo do życzenia
~Wojtek C.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Niestety trochę trzęsie i podskakuje na nierównościach, ale jak na tak mały rozstaw osi i proste zawieszenie nieźle sobie radzi z naszymi dziurawymi drogami, niestety trzeba po prostu uważać, zwolnić, omijać dziury i studzienki.
~marek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Po 70 tyś. wymieniłem amortyzatory (to dobry wynik znając jakość naszych dróg). Doskonałe wyczucie auta przy małych prędkościach, powyżej 140 km/h -tragedia. Dwa razy jechałem nim do końca licznika i nigdy więcej tego nie zrobię.
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
To jest niestety słabszy punkt tego samochodu. Kiepsko trzyma sie drogi nawet jak na maly samochod po koleinach masakra a seryjne amortyzatory szybko siadają. Wadą bardzo poważną tego samochodu jest mały promien skrętu.
~Husky
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ogólnie dobrze. samochód jest mały i ma skłonności do "podskakiwania", i myszkuje po drodze, ale raczej w sposób przewidywalny. Porażką jest tylne zawieszenie, zarówno pod względem pracy, jak i (ponoć0 trwałości)...
Fiat Seicento Hatchback 3d