Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~QsHyh
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
widocznosc jest rewelacyjna. Siedzi sie wysoko, wygodnie. Przednia szyba jest dosc duza a parkowanie tylem to sama przyjemnosc.
~fiatoholik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widoczność we wszystkich kierunkach zupełnie przyzwoita, może ze dwa razy próbowałem wyjechać komuś kto był w "martwym polu"
~tomaszrad@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
dobra do przodu, tylu; srednia na boki i przez tylnia szybe ale lusterka wsteczne to chyba jakis zart, sa ZA MALE i zle wyprofilowane.
~Arcio
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
z przodu idealna, z tyłu w czasie deszczu co chwilę trzeba uruchamiać wycieraczkę; na ale po coś ona tam jest ;-)
~panczi22@tenbit.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widoczność jak w rowerze!!!Do przodu i na boki idealna, a do tylu troche rozszerzające się słupki ograniczają!!!
~beny2@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
do przodu bardzo dobrze, do tylu zle, w CC byly wezsze tylne slupki i widocznosc przez to byla znacznie lepsza
~edi_w@yahoo.com
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Martwe pole widzenia ograniczone do minimum - tylko raz chciałem zajechać drogę. Przy pakowaniu nie ma problemu.
~daltonista@yoyo.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
przez szybki - ok. Tylko lusterka są kretyńskie - małe i lewe jest wypukłe (pomimo to nie likwiduje martwej strefy)
~lukaseq09
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Bardzo dobra widoczność, cienkie słupki A oraz C. Lusterka boczne mogłyby być większe.
~RybGruby
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
super, wszystko widać parkowanie banalnie proste, oraz zwracanie uwagi na auta jadące obok nas.
Fiat Seicento Hatchback 3d