Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub O
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Co tu dużo pisać, widoczność w każdą stronę powala przez co parkowanie nie stanowi problemu nawet dla niedzielnych kierowców
~KUBA
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widoczność bardzo dobra w każdym kierunku. Zastrzeżenia można mieć do lusterek są małe i wymagają precyzyjnego wręcz ustawienia.
~Luszeq
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ostatnio przeczytałem, że w Fiacie jest widoczność jak w budce telefonicznej. To chyba najlepiej wszystko opisuje.
0,0
~Wanted_X
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widocznosc lepsza niz w wiekszosci nowych aut, powierzchnia nieprzeszklona jest niewielka, lusterka moglyby byc troche wieksze.
~jolciaa357@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z kazdej strony dobrze widac. Co do lusterek bocznych niektorzy maja zastrzezenia ze sa za male. Mi wystarczaja
~dutch@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ja nie narzekam, troche przeszkadzaja male lusterka boczne. Fajnie sie cofa bo autko konczy sie za tylna szyba
~MaveR mc211@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Parkowanie tym samochodem to bajka płaska szyba z tyłu krótki zwinny można się w każda dziure zmieścić troche za małe lusterka
~Uther
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Małe autko, to i widoczność dobra, chociaż osobom wyższym jak ja przeszkadza nisko poprowadzona szyba przez co widać kawałek dachu.
~Pablo
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dobra. Mam 190 cm wzrostu i jak stoję pod światłami to muszę się maksymalnie nachylać do szyby Siedzi się wysoko jak na taborecie
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~Mateusz
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wszystko ładnie widać, niektórzy piszą, ze lusterka małem, ale jakby taki samochód wyglądał z lustrami od ciężarówki...
Fiat Seicento Hatchback 3d