Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daro
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widzocznośc jest ok wszystko widać przestronne wnętrze oszklone tylko troszke lipne lusterka boczne a tak jest ok
~Andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
widoczność we wszystkich kierunkach wysmienita (jeździłem róznymi autkami, ale tak dobrze nie ma chyba nigdzie indziej)
~Fisza
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ten samochod to w duzej mierze szyby wiec jest super i dobrze bo lusterka boczne sa ciut za male i nienajlepiej sie ustawiaja
~1,1 GLI SIEDLCE
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
małe autko, bardzo dobra, ja mam przyciemnione szybki na maxa 3 tylnie i wieczorekim nie polecam bo nic nie widac;/
~Caleeb
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
widoczność dobra, choć lusterka boczne trzeba ustawić idealnie dla siebie, inaczej można nie zauważyć samochodu obok
~sis
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Tutaj nie mam zastrzeżeń. Oprócz Cinquecento w żadnym innym samochodzie, którym jeździłam, nie było tak dobrej widoczności.
~turkusowa myszka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
przód i boki - super. tył ? tak sobie. kwestia przyzwyczajenia. w vanach sądzę, ze jest cienko, chociaż wiadomo, jak auto jest długie.
~IBI
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Właściwie to dobrze, ale dla wysokiego kierowcy lusterko wewnętrzne ciężko ustawić. Zewnętrzne lusterka mogłyby być większe.
~marek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Idealna (ktoś napisał, że jest słaba, może jeżdzi on wersją VAN bez bocznych tylnych szyb, a może to nie seicento!!!!)

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~witkowskimaciej@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
widzę wszystko dookoła - zwłaszcza zdziwione twarze w prawej przedniej szybie jak łykam jakiegoś "niemca" albo "francuza" na trasie
Fiat Seicento Hatchback 3d