Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (1592)

~kenny cieszyn pzet83@o2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na tej klasy samochod to mysle ze nie ma co narzekac. Ale opinie sa bardzo rozne, moj akurat ogolnie jest malo awaryjny ale czytajac opinie innych uzyszkodnikow to uosobienie usterkowosci. Sa opinie ktore mowia ze zepsulo sie wszystko. nie wiem od czego to zalezy, moze od kierowcy i sposobu postepowania z samochodem.
3,6
~GRG
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ja określam ten samochodzik jako mały nowoczesny zachodni pojazd, pamiętajmy że to następca 650E fakt niebotycznie droższy ale nie trzeba w nim wyzmieniać progów co 1 lub 2 sezony i jest w nim naprawdę cicho i ciepło. Jeszcze raz pozwolę sobie podkreślić jakość balchy i konserwacji. A propos konkurencji (matiz) miałem okazję doświadczyć tego auta i cóż - werczące 3 cylindry odnoszę wrażenie mniejszej stabilności (zapewne wyższy punkt...
~Homek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bardzo fajna autko do miasta dla 1, ew. 2 osob. Silnik 1.1 to optimum dla niego, no chyba, ze ktos nie zamierza wyjechac nim na miasto. Polecam!
~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Autko typowo miejskie. Jeździ się nim naprawdę dobrze. Polecam wszystkim, którzy większość czasu spędzają za kółkiem jeżdżąc po wąskich miejskich uliczkach.
3,5
~Piotr - wuwek@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
idealny samochód do miasta + ew. wypady poza, dla 1 - 2 osób + mały bagaż, ZALECAM : szyby atermiczne - słońce nie ogrzew wnętrza, dzielone tylne siedzenia, tzw. klimatyzacja - sam nie mam ale baaaaaaaaardzo żałuję
~Marek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochod do miasta dla osob niewielkich wymiarow:) Prawda jest taka, jezeli dba sie o samochod to bedzie Ci sluzyl! Przeglady zawsze na czas i bedzie ok!
3,5
~marcin
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ten samochód ma dwa oblicza: 1. Drugi samochód, dla kobiety (wysoki obcas!), do jazdy po mieście. Tu sprawdzał się rewelacyjnie: wszędzie zaparkuje, zwinnie przyspieszy (54KM), malutko pali (ok. 5,5 l/100km w mieście), bagażnik na zakupy wystarczy. 2. To nie jest samochód do jazdy pozamiejskiej! Męcząca przy dłuższej jeździe pozycja, debilne rozmieszczenie pedałów (z punktu widzenia faceta z nogą nr 45), odgłosy silnika przy prędkościach...
3,2
~Jakub O
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Samochód godny polecenia, jeśli nie dysponujemy dużym budżetem, chcemy samochodu taniego w eksploatacji, łatwego w naprawie i parkowaniu. Natomiast gwarantuje nam niski poziom komfortu jazdy, szczególnie w trasie, bezpieczeństwo nie jest priorytetem. Natomiast jeśli jeździsz głównie w mieście idealny wybór.
1,5
~Palmall
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Gdy po roku użytkowania zablokowały mi sie hamulce i zeby nie stać w nocy w lesie jadąc spałiłem tarcze. Serwis powiedzał że hamulce są w porządku i że to moja wina. Ledwo wykłociłem sie na gwarancji o wymianę uszczelniaczy przy przegóbach.Po czterech latach wyrobił sie kluczyk a na klapie z tyłu wylazł burchel rdzy. W tym czsie padło ogrzewanie które zresztą znowu nie działa jak powinno.Przegrzał sie silnik bo zatarł sie silnik wentylatora...
~witkowskimaciej@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Oczywiście kupując to auto wiedziałem, że to nie mercedes, ale po tych 3 latach użytkowania i 60kkm jestem bardzo BARDZO pozytywnie zaskoczony. W przyszłym roku będę go sprzedawał (ze względu na zwiększone potrzeby przestrzeni bagażowej - inaczej nigdy bym go nie sprzedał!!!) i boję się że nie znajdę już drugiego tak niezawodnego auta.
Fiat Seicento Hatchback 3d