Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (686) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 906 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł_P
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Silnik slychac głośno i wyraźnie :) natomiast dmuchawa jak jest na full zaglusza dosłownie wszystko razem z radiem i silnikiem.
~SiDoR
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak się założy wyciszenie maski to jest jeszcze lepiej niż na seryjnym, a silniczek to milusio i kulturalnie pracuje
~piotrek1977@autograf.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W miare dobre.Mając malucha objechałem niemcy i nie narzekałem a różnica między tymi samochodami jest odczuwalna napewno.
~Arek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Tutaj trochę za bardzo oszczędzano - słychać wszystko od pracy zawieszenia przez silnik do wiatru przy większych prędkościach.
~t.s.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
podczas jazdy miejskiej - na niezbyt wysokich obrotach - jest wystarczajaco cicho . przy szybszej jezdzie - dosc glosno
~Andzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak jeżdziłem nim 130-140 to u kowala czułbym się jakbym był w muzeum do tego dochodziło drrzenie kierownicy...
~IBI
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na niskich obrotach jest nadspodziewanie cicho. W czasie dynamicznego przyśpieszania i powyżej 110 km/h staje się bardzo głośno.
~Javier Rodriguez
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Zależy jak kto jeździ. Przy spokojnej jeździe jest cicho, ale jeśli lubimy strzelić z buta to jest BARDZO głośno.
~dodek.dod@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Nie jest najgorzej, słychać opływające powietrze i przy wysokich obrotach silnik zaczyna być już dosyć słyszalny.
~Andrzej
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Silnika nie słychać wcale, natomiast słychać znaczy szum układu jezdnego oraz szum wiatru (przy silnych powiewach)
Fiat Seicento Hatchback 3d