Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (577) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1015 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reltich
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wszystko pod ręką. Podoba mi się zwłaszcza rozwiązanie szyb elektrycznych, gdzie przyciski są na centralnej desce rozdzielczej, gdy potrzeba zamknąć, a jedziemy w korku i ciężko nam oderwać ręce od kierownicy, mamy tylko kawałek od skrzyni biegów :)
~bakazar
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Nie ma co narzekać, wszystko pod ręką. W wersji bez poduszki pasażera obszerny schowek/półka. Obsługa nawiewu bez zarzutu a nic innego do obsługiwania tam nie ma :-) Radio za nisko dla osób wysokich oraz za nisko dźwignia zmiany biegów dla wysokich osób.
~pucekk@gmail.com
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
wszystko jest tam gdzie być powinno. wkurza jedynie brak schowka, brak rączek nad szybami dla paseżerów z tyłu i brak możliwości uchylania tylnych szyb, ale to juz tylko zalezy od wersji wyposażeia, wiec ciezko powiedzieć, ze to jest wada mojego samochodu.
~Mikaelus
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Samochód jest mały, więc wszystko jest pod ręką:) Podoba mi się półeczka po lewej stronie kierownicy (nie wiem co bym bez niej zrobił za nią 4 gwiazdki;). W fotelach regulowane tylko nachylenie oparcia, a z prawdziwymi fotelami pewnie niedużo mają wspólnego.
~Angelika
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Podoba mi się, wszystko ze soba współgra. Jest taki malutki, że wszystko jest w zasięgu ręki i tworzy niezłą całość. Choć kiedyś widziałam seicento z czarnymi plastikami w środku i licznik wydał mi się jakby "przyklejony" i w ten sposób oderwany od reszty.
~El Habanero
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Deska rozdzielcza ergonomiczna, ale wnerwia brak wskaźnika temperatury silnika, który występuje nawet w Matizie. Gdy zapali się kontrolka przegrzania trzeba już zatrzymać auto (brak wcześniejeszego ostrzeżenia) - co w korku jest trudne lub niemożliwe.
~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Autkiem jeżdże nie wiele mimo wszystko nie mam się do czego przyczepić. Po dłuższej jeździe zaczyna tylko o sobie dawać znać linka od prędkościomierza - zaczyna rytmicznie "cykać" jak mechaniczny stoper. Po za tym patiki są przyzwoite. Ogólnie OK.
~pawano
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wszystko na swoim miejscu. Jeździłem już wcześniej Fiatami, tak więc nie była konieczna jakakolwiek nauka, wszystko - choć nie ma tego wiele - jest tam gdzie być powinno. No może poza przyciskami sterowania elektrycznymi szybami.
~msung
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Fatalnie, kontrolki w tak poronionym miejscu, że zasłania je kierownica, przyciski od elektrycznych szyb - masakra, pedał gazu tak niewygodny, że po przejechaniu 20 km zastanawiałem się nie raz czy cegły na gaz nie położyć
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~Aniol
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wszystko pod ręką i w zasięgu wzorku kierowcy. Przycisków jest co prawda niewiele, ale są bardzo dobrze rozmieszczone. Mało elementów odpłaca się dużą trwałością i sztywnością deski. Nie pamiętam by mi cokolwiek w desce trzeszczało.
Fiat Seicento Hatchback 3d