Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (320) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 357 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiciu opoczno wiciu.k@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Lecą tuleje na tylnych wachaczach... Poza tym wporządku jak na nasze polskie drogi...
~bartuzi
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak to na polskich drogach sypie się dość szybko 4-krotna wymiana końcówek i regulacja zbierzności.
~marcin
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
pewnie wina drug bo już mam nowe amortyzatory wszystkie i wymienione tuleje wachacza
~tom
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
dość szybko się zużywa- ale to wina naszych "cudownych" dróg, które zmasakrują każde auto...
~tony33@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
W rajdach nie uczestniczę więc jak dla mnie sprawuje sie świetnie pod każdym względem.
~RAFAŁ Z RUDY ŚLĄSKIEJ
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
BARDZO ZWROTNY.BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI GDY NA POKŁADZIE SĄ DWIE OSOBY +TROCHE ŁADUNKU
~El Habanero
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Trzyma się drogi, dość twardy - co bardzo lubię. Komplet opon relatywnie tanio kosztuje.
~blondas blondas30@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
fabryczny jest mily,sprezysty i pozwala na wiele... malo trwale sa tylko tuleje tylniego zawieszenia
~macku
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
przy tym przebiegu jeszcze nic nie stuka, poprzednio jak mialem cc bylo juz po wymianie tulei z tylu

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~milka
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bradziej stabilny niż punto I, mimo , że dość głośny.Przy 120 tys wymienione były 2 amortyzatory i poduszki.
Fiat Seicento Hatchback 3d