Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (368) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 309 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brodziu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
sportingowa skrzynia bardzo fajna, oczywiście jeżeli się o nią dba to długo pojeździ. jedynym mankamentem mogą być zgrzyty, związane ze sprzęgłem czy jego linką.
~m.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
precyzyjność przełączania biegów jest sprawą losową, czasem rewelacyjna innym razem kiepska; mam wrażenie że w mojej coś dzieje się złego bo czasem dziwnie wyje
~Michał z Gdańska.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wymaga przyzwyczajenia - zwłaszcza bieg 5 i wsteczny. Wydaje się ciut za delikatna. Przełożenia optymalnie dobrane do możliwości silnika, dobra synchronizacja (rzadko zgrzyta).
~vesoly
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
czesty problem to wrzucienie jedynki. zawszep omaga wrzucenie 2-ki a nastepnie 1-ki. W trasie przy 100km/h trzeba redukowac bieg na trzecie jezeli chcemy kogos wyprzedzic.
~kenny cieszyn pzet83@o2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dobrze zestopniowane przelozenia w skrzyni z silnikiem 1.1 S. Bardzo elastyczna 3 i dluuga 5 ktora pozwala na rozpedzenie samochodu do 175 km/h bez wiekszych akrobacji. Bezawaryjnie.
~Piotrek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Super . Wymiana tylko synchronizatora 5 biegu . Skrzynia chodzi prawie bez zarzutu przy tym przebiegu. Trzeba było jedynie uszczelnić wycieki przy półosiach
~sopel246
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
skrzynia biegów chodzi bez najmniejszych zarzutów wiem ze 14000 km to mało ale od nowosci do dzisiaj skrzynia sie nie zacina nie "chupie" biegi wchodzą płynni e
~krzysiekpro1
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ne mam powodów do narzekań. Biegi wchodzą leciutko i bezproblemowo. Czasem na zimno zgrzyta wsteczny. Żadnych problemów z jedynką czy trójką jak to piszą niektórzy.
~Husky
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jest na prawdę przeciętna. Ponoć modele kwiecień`2004 mają zmienione synchronizatory, ale i tak 3-ka wchodzi z oporami a jedynka czasami wymaga zwolnienia sprzęgła, by ją wrzucić
~Jarek M.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
W moim prywatnym SPI nie narzekam na skrzynie biegów. Natomiast w słuzbowym MPI po 30.000 przestały wchodzic biegi (naprawa w ASO). Po naprawie ciezko wchodzi 1.
Fiat Seicento Hatchback 3d