Lista ocen Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr_MDJ
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Powyżej 130 trzeba „głośniej” mówić. Przy miejskich prędkościach jest super. Nigdzie nic nie trzeszczy nie stuka. Co ważne plastiki gdy się ich dotyka nie trzeszczą. I nie wydaje się nam, że za chwilę pękną. Czasem z przodu prowadnice do drzwi skrzypią. Koszt wymiany 70 zł ale i tak nie ma to sensu bo po 3 latach znów skrzypi.
~wojtek1993osw
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Przy małych prędkościach uważam że jest dobrze, gorzej np na autostradzie, jak ktoś jest fanem dobrej jakości muzyki to nie polecam. W aucie jest bardzo mało miejsca na głośniki a żeby uzyskać dobre brzmienie to bez wyciszenia się nie obejdzie.
~republikanin8
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
No cóż, zawsze gdzieś jest haczyk, Siena w tym miejscu daje ciała, kolejne modele były już znacznie lepiej wyciszone. Jak wspomniałem wcześniej, przy 110 brakuje kolejnego biegu na którym auto pracowałoby ciszej.
~tsz026@o2.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Wyciszenie może być. Ostatnio wymieniłem łożyska i jest cichutko. Przynajmniej w porównaniu z tym co było wcześniej. Obecnie dokucza mi zużyta skrzynia biegów ze swoimi terkotaniami, ale nawet przy 130 km/h krzyczeć nie muszę.
~Phoenix505
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Jeżeli chciałbym zostać nowym Djem Dubstepowym to powinienem po prostu włączyć dyktafon podczas jazdy tym autem, wszystko puka strzela trzaska i skrzypi. Hit murowany !
~hudini
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
w srodku jest strasznie glosno..silnik slychac przy kazdej predkosci obrotowej a w okolicach 120km/h nie ma mozliwosci rozmowy z pasazerem siedzacym obok. od 90km/h ciezko jest glosno
~Arek
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Silnik 1,2 a 75 koni i tu niestety wchodzą w grę wysokie obroty bo wtedy dopiero autko staje się naprawdę żwawe. Prz 100/h 3300obr no jest dość głośno.
~Tomek z Warszawy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Silnika czasem nie słyszę. Już kilka razy wysiadłem i zapomniałem o zgaszeniu silnika. Przy wyższych obrotach gożej ale można podgłośnić radio :).
~SS
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Niestety, jest to spora wada tego samochodu. Przy 110 jest juz naprawde glosno. Dosyc dobrze wyciszony od wiatru, jednak silnik robi swoje/
~JacoAutocentrum
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Bardzo bobrze no chyba ze przy predkosciach 140km/h juz bylo slychac troche.