Lista ocen Fiat Siena 1.4 i EL 71KM 52kW 1996-2001 (124) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anonymouse
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Działa ładnie, nie licząc problemu z wstecznym (nie zawsze wchodzi a jak już to strasznie głęboko) nie jest źle jak na skrzynie nie robiona od nowości.
~majkel
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Ewidentnie brakuje 6 biegu. Czasem wydaje się nieprecyzyjna, zgrzyta jeśli sprzęgłą nie dociśnie się mocno do podłogi. Długie przełożenia.
~K
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Mało skuteczne synchronizatory (przy wysokich obrotach i szybkiej zmianie biegów), Niekiedy małe problemy z wrzuceniem wstecznego, za krótka jedynka,
~Dawid 23
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Krótkie przełożenie dobrze zestrojona do silnika no może jedynka czasem ciężko wkakuje. Zauważyłem że wtedy gdy jest zimna skrzynia biegów.
~bartek, barciu@o2.pl
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Jedynka i dwojka wchodza mi jak maselka i dzieki nim autko tak swietnie przyspiesza, dla mnie skrzynia jest swietna i bardzo, bardzo wytrzymala...
~Regent
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Byłoby cudownie, gdyby nie pojawiający się zgrzyt przy redukcji z wyższych biegów na dwójkę, być może to efekt wadliwego synchronizatora.
~paweldrozdz@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
dobrze zestopniowana, długie przełożenia, bardzo delikatnie wchodzą biegi, czasami 2 przy wyższych obrotach troszkę mało precyzyjnie no i wsteczny
~zulu
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Doskonała. Przez 13 lat żadnych problemów. Biegi zmienia się dwoma palcami. najlepszy podzespół w tym samochodzie.
~radi_zajonc@wp.pl
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Jedyna rzecz, która mi sie w tym samochodzie podobała, biegi wchodziły bardzo płynnie, jednak mogły by być troche dłuższe.
Dziennik kosztów dla Fiat Siena 1.4 i EL 71KM 52kW
11,2
~1080
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
ze skrzynią to tak przecietnie minus za to ze nie ma wykręcanej gałki i biegi troszke cieżko wchodzą..ale da sie to przeżyć.