Oceny Fiat Siena 1.4 i EL 71KM 52kW 1996-2001

Najnowsze oceny Fiat Siena 1.4 i EL 71KM 52kW 1996-2001

2,5
~tinamou
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Auto produkowane w czasach kryzysu koncernu fiata. Totalna budżetówka, minimalizm i samochód dla najbiedniejszych (czytaj w tamtych latach Europa wschodnia(ew. żeby ktoś się nie obraził centralna). Jeżeli jesteśmy sami w stanie coś w nim zrobić, to można polecić. Jest prosty jak budowa cepa, jednakże niektóre rozwiazania są kretyńskie (np żeby zdjąć miske olejową trzeba zdejmować osłonę od skrzyni(wału korbowego), co niejednokrotnie wiąże się...
~valish
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
MiaŁ być passat kombi na początku a tu... Kupiony rozbity za 2000 fiat siena, ok. 1000 na części, ok. 1200 za robotę – gość na kolanie to złożył. Kupę latania, szukania allegro itp. Karoseria wyszła w różnych odcieniach, ale grunt, ze w jednym kawalku i jeszcze jezdzi. Po prostu przyrząd do przemieszczania się za niby małe pieniądze. Jeśli nie masz zaufanego mechanika – lakiernika, który się podejmie sensownie złożyć rozbity...
3,2
~Darek Zebski
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Miałem Fiata Siena i powiem tak jak ktos chce mieć samochód rodzinny za bardzo małe pieniądze to moge polecić.Jak na swoją klase ma bardzo pojemny bagażnik.Jeździłem nim po mieście i nie było żadnych usterek.Z przodu wygodnie ale troche mało miejsca z tyłu ale nie jest źle.Ja swojego sprzedałem za 4500 bo kupiłem inny samochód i zajmował miejsce.I powiem ,że za te pieniądze nie znajdzie sie nic lepszego pod wzgledem rocznika i stylistyki...
3,5
~Tomek
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Auto jest ok, jedzie do przodu, fotele są wygodne. Mój fiat jest z 1998 roku ( w rodzinie od 19 lat) i nie było z nim problemu. Stoi w garażu więc nie ma problemu ze radzą. Pali trochę za dużo jak na moc jaką oferuje.
~PanTaksufkasz
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Siena nie jest samochodem pięknym, wielki "tyłek" zdecydowanie nie prezentuje się dobrze, natomiast jest to auto, które do 140km/h prowadzi się znakomicie, nie ma większych problemów z blachą. Podłogę rdza po prostu kocha, jednak najgorzej jest z progami. Mechanicznie nie miałem żadnych problemów z tym samochodem, poza oczywistymi elementami ulegającymi eksploatacji.
~FIAT das auto
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Auto posiadam od 3 lat,kupiłem od 1.właściciela z przebiegiem 95.000km.Od nowości serwisowane,wszystkie wymiany wykonywane na bieżąco-efekt?Auto bezawaryjne,tanie w utrzymaniu.Zwraca uwagę słaba jakość blach(rdza),ale likwidacja zawczasu pojedynczych purchli pozwoli utrzymanie karoserii w nienagannym stanie. Minus to mizerne wyposażenie wersji podstawowej EL-absolutnie goła. (plus bo nie ma co się psuć!). Poza tym jak się dba tak się ma.
4,1
~Kamil
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Tani w zakupie i eksploatacji, na dzisiejsze cięzkie czasy polecam. Ruda lubi to auto ale da sie to przeboleć. Komfort jazdy całkiem wysoki nawet w długiej trasie. Z elektryki aby wycieraczki, na dojazdy do pracy wystarczy.
~Cybul
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Ceny części niesamowicie niskie. Jak się potrafi to i owo samemu zrobić samochód bardzo tani w utrzymaniu, a do tego prawie bezawaryjny. Niestety blacha słaba. Centralny szwankuje. Obudowa alternatora co jakiś czas pęka. Ja miałem przez 7 lat 3
~Piasso
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Uważam, że świetnie trafiłem z tym autkiem, pomimo chęci zmiany na nowsze pozostałem dalej przy nim. Na pewno nie sprzedałbym go osobie, która nie szanuje aut. Dzięki instalacji LPG jazda w trasy nie jest jakimś szczególnie wysokim wydatkiem.
~krzysiek łodż
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
ogulnie autko super kupiłem 4 letnie z przebiegiem 72000 teraz ma 156000 nigdy na trasie nie zawiodła super komfort jazdy nie miala wymienianuch nigdy amorków łozysk i tp wszystko jeszcze orginał po polnych drogach jezdziłem 70 km na h i zawieszenie nic wiec na nasze dziurawe drogi jak najbardziej