Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (127)

~Piotrek_Warszawa
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Cichy i w miarę elastyczny, spalanie w mieście 8l/100km, cykl mieszany 7l/100km. Nie mam pojęcia jak jest możliwe spalanie tylko po mieście w granicach 7l, takie opinie tu widziałem, dla mnie to niemożliwe. (Silnik)
3,7
~janosik
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
jest to najlepszy produkt fiata. w porównaniu z konkurencją fiat niema czego się już wstydzić, ale mają nadczym jeszcze popracować. wygląd fiata stilo 3D jest wyjątkowy i pomimo że mamy go ponad rok nadal robi na nas wrażenie i chętnie nim jeżdzimy. jest komfortowy, cichy i nie przysparza większych problemów. osoby które były sceptyczne fiatu były mile rozczarowane po przejażdżce nim.
3,4
~janosik
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
auto w wersji 3D jest ładne, komfortowe, przestronne, dobrze wyposażone i jeżdzi nim się naprawdę przyjemnie, jednak auto jest dosyć awaryjne ma całą gamę niedoróbek które ciągle wychodzą a nie które problemy są przez serwisy nie usuwalne. Fiat ma jescze daleką drogę aby zmienić opinię o swoich autach na lepszą jednak jest na dobrej drodze.
3,4
~Piotr
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jest zbyt głośny, ale to chyba wina małej pojemności silnika. (Silnik)
~luciano
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
auto fajne , godne polecenia wbrew opinii taksówkarzy i ich najlepszych 20 letnich VV, oraz opinie ludzi którzy nie mieli nic wspólnego z fiatem tylko powtarzają bzdury ,
3,1
~MAREKMONSTER
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
POLECAM STILO WSZYSTKIM, KTORYCH NIE LUBIE. AUTKO NIEDOPRACOWANE, KOSZMARNIE DROGIE W EKSPLOATACJI. TO JEST MOJ OSTANI FIAT. NAWET Z MALUCHEM TAKICH JAJ NIE BYLO.
~miras
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jak na tak mały silnik nawet dobrze sobie radzi zawdzięcza to doskonale dobranych przelożeń (6speed) (Silnik)
~Granat110
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Stilo to dobry samochód za dobrą cenę, mam go już 8 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Zdażają się oczywiście drobne usterki ale nie większe i nie częściej niż np w autach niemieckich. U mnie wynikło to wspomaganie, było to po dwóch latach eksploatacji akurat gdy skączyła się gwarancja. Wymieniłem i jeżdzę już 6 lat i jest OK. W serwisie gdzie byłem niedawno na wymianie sprężyn powiedzieli że przez 9 lat jak są stilo nie wymieniali jeszcze...
~ocia@o2.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Stilo jest bardzo przyjemne w prowadzeniu, świetne wspomaganie kierownicy "City" ułatwia jazdę po zatłoczonym mieście. Przy silniku 1,2 wspaniałe spalanie. W samochodzie nie odczuwa się nierówności na jezdni, dzięki kołom 195 R15. Masa schowków i świetny kluczyk. Nie ma dla niego konkurenta za tę samą cenę.
~beholder
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony mimo pewnych usterek. Czarny kolor i aluminiowe felgi powodują że samochód zwraca na siebie uwagę. Dziewczyny szleją za moim samochodem i bardzo mi to odpowiada. Polecam wszystkim kawalerom hehe !
Fiat Stilo Hatchback