Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW 2001-2006 (88)

2,9
~fanfiat
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
No tak.Można takie auto sobie kupić bardzo tanio ,a zaoszczędzone pieniądze je naprawiać.Tylko kiedy jeździć? (Stosunek jakość/cena)
4,1
~Erwin
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Testowałem meganke II golfa IV i astre .Rzutem na tasme jazda fiatem,i tutaj zupełne zaskoczenie. to auto suer jezdzi.Poza tym świetne wyposarzenie jakosc materialow,nic nie zgrzypi nic nie czeszczy.Trafił sie zadbany i kupilem Po roku moge powiedziec to byla dobra decyzja.Spisuje sie na 5
~polo
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Juz 6 miesiecy jak jezdze innym autem .z perspektywy czasu i jazdy nowym , musze przyznac ze jednak nie wpełni doceniałem stilo.Przez 3,5 roku kilka drobnych awarii ,i tyle.A jeszcze biorac pod uwage jak to auto jezdziło to obecne juz mi sie znudziło.Fajne wspomnienia.
~kor82
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Przychylam sie do wielu opinii ze auto ma super wyglad ,trzy-drzwiowy ,w duzej mieze to mnie skłoniło do niego.Jak sie okazuje własiwosciami jezdnymi,frają z jazdy, bije konkurencje,Awarie -jak na razie spokój.a najwiekszy \'+\' cena ,smieszne pieniadze -jak za takie auto!!
~z86
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Prawdziwa radocha z jazdy tym autem ,zwłaszcza z tym silnikiem.3 lata.42 tys przejechane i poza kilkoma drobiazgami nic złego się nie dzieje,(a obawy przed kupnem były).Wygląd kwestia gustu jak dla mnie piekne auto(3d)
~zadar
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta
3,7
~ogr@rybnet.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
w porownaniu z golfem ioplem to raj tam za każda pierdołe trzeba doplacać no i w kazdej wiosce jest serwis
~pomidor
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
szczególnie tylna kanapa z pełną rególacją rzadko spotykana wersja prestige , rewelacyjny szklany dach (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,2
~renjan drukpol@pnet.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Samochod awaryjny. Psuje sie w nim wszystko od tapicerki pczawszy na silniku konczac.
~git86
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Auto awangardowe ,ładne z zewnatrz jak też wewnątrz.przejechałem nim juz 62tys km,jeszcze nigdy mnie nie zawiodł.Stilo (moj 3d)to nie przyżąd do przemieszczania się,to niesamowita frajda z jazdy-tu duza rolę w tym odgrywa silnik .
Fiat Stilo Hatchback