Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW 2001-2005 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ciężko coś napisać auto kupiłem używane z przebiegiem około 100 tys. km więc ewentualne wady mogą być wynikiem zaniedbań poprzedniego właściciela. Po przejechaniu trochę ponad 1000 km obyło się bez usterek, jedyne co to kontrolka check engine (lambda wykazała nieprawidłowy skład spalin). W tym aucie to nie problem ot piknęło zapaliła się kontrolka i jedziemy dalej - bez wpływu na prace silnika. Z zapaloną kontrolką w trasie przejechałem...
~Macko
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ciągle i nieustannie coś się psuje... To spier... się wentylator, to klameczka, to pokrętełko, to gałeczka. Słowem autko wymarzone dla tych, którzy poprzednio jeździli maluchem lub syreną i lubą majsterkować. Ja przerobiłem: airbag failure, rozwalona wycieraczka, zacięty zamek od klapy tył, wentylator nagrzewnicy - pad elektroniki + drobiazgi jak pękające plastiki trzymające żarówki - nie da się / nie umiem tego wyciągnąć nie uszkadzając. Z...
~PBajax
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Częste problemy z kostkami (tylne światła, dmuchawa powietrza), dziwne komunikaty na desce. Beznadziejnie umiejscowiony sterownik silnika (z góry skazany na krótkie życie). Ciągle coś nie działa i się psuje, ale moje auto zawsze dojeżdża do celu, a to dziś już nie jest takie oczywiste.
~witek
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
ostatnio komputer pokładowy wskazywał problemy z altenatorem chociaż auto nic nie dolega. Po kolejnym uruchumieniu silnika juz było o.k. Nie wiem teraz czy problem jest z alternatorem czy komputerem? Auto póki co jeżdzi a jeszce nie miałem czasu jechać z tym do serwisu
~B.W. Elbląg
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Zamknięcie pokrywy paliwa powinno byc lepiej rozwiązane. Odmykanie i zamykanie pokrywy wlewu paliwa powinno być takie aby operacja ta była wykonywana w sposób bardzo łatwy gla kierowcy i bezpieczny dla mechanizmów/ plastików
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
nie jest tak źle a nawet jeśli coś wysiądzieto ktoś ze średnimstarzem kierowcy sobie poradzi[do tej poru 2 zarówki i cewka na jednym cylindrze ale bła marnej jakości]
~Bajubaj
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ponad 20 tys km i praktycznie najwiekszą zmorą są przepalające się przednie żarówki H7, których wymiana nie należy do przyjemnych. Najczęściej jakieś pierdoły typu żarówka, styki itp.
~Szymacz
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Przez dziesięć miesięcy jak jeżdżę stilo to raz spaliła się żarówka świateł mijania. A przejechałem blisko 30tys. km. także z tym paleniem się żarówek to chyba lipa.
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Drobne błędy komputera przy przesuwaniu foteli - błąd poduszki powietrznej, bo niedokładnie spasowane złączki elektryczne pod fotelem. Za to akumulator ten sam od nowości.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
7,7
13,0
~Piotr P
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
przez rok wymiana wiżki kabli sterujących klimatyzacją ( 500 pln w ASO ) wymiana zamka tylnej klapy ( pęknięta obudowa ) wymiana ramienia tylnej wycieraczki
Fiat Stilo Kombi