Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW 2003-2005 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bombaj
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Oooo i tu pojawia sie powazny MINUS ! Nie wiem jak jest w benzyniakach ale u mnie w JTD jest tragedia :/ . Jest strasznie głosno i mocno słychac silnik i jego klekot . Lubie głosno słuchac muzyki wiec nie jest to dla mnie bardzo kłopotliwe , ale wyjazdy gdzies dalej z rodzina to powazna sprawa :D . Wczesnie miałem Fiata BRAVO 1.6 1999r i tam tez było głosno , myslałem ze Fiat cos poprawi w tej kwestii :/ . Czytałem gdzie że wyciszenie...
~P&M
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
wszystko oki, do ok 130km/h potem halas sie wzmaga, lusterko wsteczne dostaje drgan, ni i dziwnie szumi szyba przedniego pasazera, nie wieje, a szumi, podobnie ma mój kolega i jego teść :) moze to taka konstrukcja, w kazdym bąć razie jest to wku#jące
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Jadąc w trasie mam wrażenie, że jadę benzyniakiem a nie dieslem. W miarę cichy jednak nawet po rozgrzaniu między 1800 a 2000 obrotów jest głośno. W pozostałym zakresie obrotów nie można narzekać. Na pewno cichsze niż TDI :]
~WoJtEkM.
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
to mój pierwszy diesel - wcześniej jeździłem tylko benzynowcami - ja jestem zadowolony no i inni go chwalą więc nie jest źle
~młody
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Mogło by być lepiej, pewnie benzyniaki są cichsze.
~Haskol86
Mogłoby być lepiej