Lista ocen Fiat Stilo (509) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 510 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stilon
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jeśli coś się psuję to zazwyczaj drobne rzeczy związane z elektryką. Jak ktoś ma smykałkę to pewnie radzi sobie sam, inaczej trzeba czasem warsztat odwiedzić. Na szczęście zazwyczaj są to względnie tanie naprawy.
~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Usterek drobnych trochę było; problemy z kostka lampy tylnej co skutkowało dyskoteką w tylnej lampie, zapieczone zaciski z tyłu, cewka żarnika w lampie xenonowej, żarówki się często przepalają, zamek tylnej klapy szwankował
~roberto
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
kostka od airbag pod fotelem przednim pasażera - co jakiś czas wyskakuje błąd poduszki z powodu tej kostki, wymiana żarówek w przednich lampach wymaga mniejszych rączek od chińskich i trzeba się sporo namęczyć aby je wymienić.
~krzysiekk
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Łożyska, wahacze, łączniki stabilizatora, linki ham ręcz, uchwyty w komorze silnika, czujniki abs, zamki, sterownik świec żarowych, zacierające się hamulce, alternator i wiele innych pierdół, o których wole zapomnieć.
~krzysiekk92
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Jak to Włoch, czasami coś mu się przytrafi, jednak nie jest to Alfa Romeo i nie zawraca nam co chwilę głowy swoimi dylematami. Generalnie dbam o auto, więc wsiadając do niego nie boję się, że nie dojadę do celu.
~Bogdan
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Żarówki H7 co około 30tys. km, linka skrzyni biegów po 7 latach i 140 tys. przebiegu. Zużycie oleju 0,5/1000km (półsyntetyk, zmiana na inny niewiele zmienia. A znajomi mówili, że z warsztatu nie będę wyjeżdżał...
~Piotrek
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat pali 9l paliwa i 3 żarówki na każde 100 km. Cewki: w zasadzie cena cewki jest mała, wymiana zajmuje ok. 5 min, jedynie tylko, że moje psuły się zawsze daleko od domu ;] dlatego jeżdżę z zapasową w bagażniku.
~berti
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nie jest dobrze. Rozpadla sie skrzynia biegów, dwa razy przetarl sie pas kierowcy (i nie wiadomo czemu), bledne wskazania komputera, awarja stacyjki, rozlaczajacy się styk air-bag itd. Auto dostarcza sporo emocji.
~walus12@buziaczek.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
mam pytanko na jakim oleju jezdzicie ja na mobil 1 s 10w 40 czy uwazacie go za dobrego i co myslicie z beczki mam problem z poduszka przednia pasazera mam mate zepsuta czy ktos juz to naprawiał prosze o kontakt walus12@buziaczek.pl
~Tomek
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Przepalające się żarówki, przymarzające klamki, niekontaktująca kostka czujnika obecności pasażera, szwankujący wariator fazy i synchornizator trójki. Detale, które zdarzają się w większości europejskich samochodów.