Lista ocen Fiat Stilo (509) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 510 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Drobne usterki się zdarzają, kontrolki czasem świecą, ale samochód jeździ i działa. W ciągu roku trzeba było zmienić końcówki przednich wachaczy, układ wydechowy (po 8 latach to chyba w normie) i wspomaganie sprzęgła. Części niedrogie i zamienniki w miarę dostępne.
~Domin
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fama awaryjnego FIATA ciągnie się i za tym modelem. Fiata szanuję, a on odwzajemnia się niemal bezawaryjną jazdą. Jedyna warta odnotowania usterka dotyczyła zaworu EGR. Części mechaniczne nie są drogie, a ich dostępność jest duża. Jestem zdecydowanie zadowolony!
~Bogumił Wiśniak
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jeśli ktoś kupuje to felerne auto i nie wie jaki kłopot sprawia wymiana żarówki. A jest ich po 5, w każdym reflektorze. To niech zawczasu pomyśli, że jeśli taki drobiazg jest tak niedopracowany, a bezpieczniki nieopisane. To kto przy zdrowych zmysłach zaprojektował ten złom !
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Hmm przez krótki okres po zakupie autka awarii uległa wycieraczka (rozpięte ramię), popsuł sie silniczek regulacji świateł (wysunął sie bolec). Co będzie dalej ciężko powiedzieć. Dotychczasowe usterki usunąłem w miarę szybko i praktycznie bez żadnych kosztów.
~przemo
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Problem z wymianą żarówek H7, po prostu jakaś masakra, szczególnie z lewej strony gdzie trzeba wykręcić akumulator i mieć kogoś do pomocy. Wymieniłem po kupnie w sierpniu i jak na razie obie świecą, ale podobno szybko się przepalają. Poza tym wszystko w porządku.
~tombialka
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Zaparowany klosz lampy wymieniłem na gwarancji. Bez powodu sygnalizowane były uszkodzenia ASR i ABS choć z odczytu komputera nic takiego nie wynika. Po aktualizacji oprogramowania problem zniknął. Awaria czujnika zamkniętego bagażnika. Kłopotliwa jest wymiana żarówek.
~MuuM
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Brak drobnych usterek co dziwi jak na Fiata. Jedynie to nieszczęsne zawieszenie które się szybko w moim egz. wybija. Daje to efekty dziwnego klekotania dochodzącego z przedniej osi. AHA i jeszcze dziwne komunikaty z komputera ale to jest chyba taka uroda stiloka.
~Qb3k
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
jakieś tam fałszywe alarmy komputera od czasu do czasu, z którymi nauczyłem sie życ ;) raz komputer uparł sie ze na zewnatrz jest 55 stopni i chcial mnie zamrozić ale po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wróciło do normy. To jak z windowsem czasami ;)
~Arelek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
po roku popsuło się: - centralny przy drzwiach od kierowcy - nie zawsze otwiera drzwi, - podświetlenie nadmuchu, komputer pokazuje otworzony bagażnik, który jest zamknięty. Co ciekawe w serwisie na przeglądzie nie potrafili usunąć żadnej z usterek (czekałem 5 godzin) :(
~Micky19
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
denerwuje mnie ciut złe spasowanie (trzaski w desce ale tylko czasami nie wiem od czego to zalezy) oraz terkocząca kierownica przy skrecaniu i skrzeypiące sprzegło no i te słynne odpryski od kamieni pod tylnimi drzwiami które odziwo nie skrzypią(jak to pisali inni)