Lista ocen Fiat Stilo (1019)

~arapaho
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
ten model to zaprzeczenie złej opinii dot. awaryjności tej marki , ciągnącej się za nią od początku lat 90-tych. Wystarczy poczytać o wynichach testów i rankingi awaryjności.Za te pieniądze auto ze wspomaganiem, klimą,6x airbag, tylnie hamulce tarczowe, 133 kM, el.szyby i lusterka, ABS, ASR, ESP, City, reg. kierownica w 2 płąszczyznach, reg. fotel kier. w 3 płaszczyznach - poprostu nie ma porównania. Przyjemność z jego prowadzenia...
3,7
~kamil
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Mój pierwszy samovchód, który dobrze mi służył przez prawie 7 lat. Oceniam go po przejechaniu 100000km do 237000, jakie teraz ma.
~m123
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ogolnie auto na spory plus. Jest kilka niedociagniec - mankamentow, ale Fiat pokazal, ze umie robic dobre samochody w swojej klasie, ktore nie odbiegaja funkcjonalnoscia od konkurencji, a sa znacznie tansze w eksploatacji.
~mr gaunt
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Dałbym 4+. Auto bardzo sympatyczne, wygodne, w większości też dobrze wyposażone. W zasadzie nie mam do czego się przyczepić. Może odrobinę to miękkie zawieszenie.
~Bonusso
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Oceniam ponownie moje auto po 1,5 roku (patrz wpis Bonusso 30.09.2005). Emocje po usterkach minęły i mam dobre zdanie o mojej furze
~Micky19
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Cena 71tys. Wersja Dynamic silnik 1.9 115 km JTD Stilo Multiwagon prawie doskonale gdyby nie te drobiazi które wymieniam. Cena dosc duza ale te wypozazenie i ilosc miejsca jak w miniwanie (z przodu wiecej ni w Toyocie Corolli Verso)za tą cene super. no i fakt ze złodziej FIATA nie ukradnie bo to tylko FIAT. Niech sobie tak mysla a ja i tak bede jeżdził FIATEM
~lukasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo lubię to auto - wygląda ciekawie, dobrze się prowadzi, w środku po złożeniu tylnych foteli - dużo miejsca.
2,2
~DykuS17
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Nie polecam, na pewno nie polecam na pierwsze auto, bo można się całkowicie zrazić i wybrać autobus ! Ciągłe awarie mogą doprowadzić do szału. Na szczęscie jest to auto służbowe i jak tylko coś się dzieje to laweta i serwis ! a wtedy dostajemy jakiekolwiek inne auto zastępcze które zawsze jest lepsze !!!
~Kerim256
Kombi 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Bardzo fajne, mało awaryjne autko, dobrze się prowadzi, dość ekonomiczne - zwłaszcza na trasie. Dobry silnik (1.9 MultiJet 120KM) z którym już da się wyprzedzać. Trochę słaba widoczność i niedomagające w początkowej fazie jazdy ogrzewanie.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~Tomek z Gdańska
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Na pewno nie żałuję zakupu tego auta. Nie wiele zapłaciłem za nie i niewiele kosztuje utrzymanie, a serwisuję tylko w ASO