Lista ocen Fiat Stilo (1019)

~Tomek z Sosnowca
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Silnik pracuje bez zarzutu. Nie ma z niczym problemu. To dobry punkt samochodu. Ciut za głośny na niskich biegach i przy prędkości powyżej 160. Spalanie poniżej podanego przez producenta. Bez awarii do tej pory. (Silnik)
~Adam
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak na samochód tej klasy naprawdę godny polecenia ma kilka mankamentów i drażniących bolączek ale po roku użytkowania mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nie żałuję zakupu. Dwadzieścia lat za nim więc pierdoły mogą wychodzić, zwłaszcza że to Fiat, po którym nie spodziewałem się aż tak dobrego samochodu. Jednak myślę też że lepszym wyborem byłby 1.6 105 konny podobno mniej awaryjne. U mnie padł sterownik ale po naprawie nie ma problemu i w...
3,5
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Stllo wzbudza emocje albo złe albo dobre. Akurat jestem w trakcie sprzedawania auta i mogę trochę podsumować Stilo. Z początku auto mi się podobało. Komfort jazdy jest dobry, choć auto ma dość miekkie zawieszenie i buja, Ale jeżdzi się wygodnie. Dobra blacha, która nie rdzewieje. Przestronny. Wykończenie wnęrtrza na dobrym poziomie, ale jednak posiada trochę wad. Głównie elekryka,
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Ogólnie auto bardzo dobrze. Rewelacyjne spalanie to naprawdę atut tego samochodu. Niezły wygląd ( posiadam 3d), usterkowość też niewielka. Przy regularnej wymianie części eksploatacyjnych nic poważnego nie powinno się stać
~kr1s
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Generalnie to chyba moje najlepsze auto.Dbam o nie,wszystko wymeiniam na czas i sie odwdziecza.Nigdy mnie nie zawiodl i mysle ze spokojnie moze konkurowac z VW golfem na rynku uzywanych a jest duzo tanszy i egzlemplarze sa mniej wyeksplatowane.Nie wiem skad sie wziela ta obiegowa opinia ze to zly samochod i sie psuje.Ja tego nie doswiadczam i moge go wszystkim polecic
3,7
~galinski.p@wp.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jak na cenę 35ooo zł za dużego kompakta z dobrym wyposażeniem warto pomimo uwag, które podałem powyżej.
~Mefik
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie ma opcji "ZAWIESZENIE", a tu mam największe ale. Dlaczego; przesiadłem się z auta (AstraII) o dość twardym i jak dla mnie bezpiecznym zawieszeniu ale w miarę komfortowym. Tamto auto bardzo dobrze zachowywało się w zakrętach. Natomiast Stilo jak na mój gust jest za miękkie (trochę buja). Szybkie pokonywanie zakrętów, a nie daj Boże z poprzecznymi nierównościami może doprowadzić do palpitacji serca. Auto idealne na spokojne wypady, no ale...
~Zaskoczony
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto niedoceniane zazwyczaj porównywane z autami o segment wyżej (passat, mondeo itp.)z racji wyglądu (multiwagon). BARDZO EKONOMICZNE i sprawiające wiele frajdy za przystępną cenę, kombi bardzo pojemne, silnik 1.9 JTD 115km jest chyba najlepszym jaki Fiatowi udało się kiedykolwiek wykonać, Zawieszenie trochę za miękkie ale to rzecz gustu, Jak ktoś mówi że Fiaty są do dupy to zatrzymał się na poziomie 126p , jakość wykonania i materiałów na...
~arti
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
brzmienie 5 cyl silnika przy 5000-6000rpm to bajka, przy niskich obrotach go niestety nie slychac (Silnik)
~Adziu
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Do silnika żadnych zastrzeżeń, co trzeba przyznać Włochom zrobili jako pierwsi zasilanie Common Rail i chyba tylko BMW robi równie dobre diesle. W żadnym wypadku nie zamieniłbym tego na TDi z Volkswagena, czy CDI Mercedesa. (Silnik)