Lista ocen Fiat Stilo (1019)

3,3
~Tomala
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Myślę, że nie jest najlepiej. Nie wiem czy mój model jest pechowy czy niestety jest tak źle z Fiatami i z ich niezawodnością. Miałem naprawdę sporo usterek. Może od końca. Teraz się dowiedziałem, że prawdopodobnie do wymiany jest sonda lambda (nie jestem pewien pisowni) - falują mi obroty na biegu jałowym. Chociaż poprzednio mówili w innym ASO, że do wymiany jest przepustnica paliwa (1500 PLN). Hmmm, przy okazji od nowości się zacinał w niej...
~richard_s@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Hmmm.. chcialbym dac 4,5 ale daje 5. Swiadczy to chyba wlasnie o tym ze polubilem to autko i jestem z niego zadowolony. Jest troche inny niz te wszystkie oble ksztaly (no 3007 lub Megane II). Auto wystarczajaco dobre, mozna sie targowac z dealerami, przy cenie jaka dalem (46 000zl za wersje 1,6 Active 3D z 2002 r.) to chybanajlepszy zakup. Gdybym mial zaplacici jednak 56 000 , doplacilbym 6 000 i kupil JTD
3,5
~Łukasz
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na 15 lat to całkiem nieźle. Oczywiście jak w każdym samochodzie tak i w Stilo coś musi się psuć. Ten nadal jeździ.
4,1
~marcinr82
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Silnik pomimo tego, iż jest to benzynowy silnik 1,6 16V to jednak moim zdaniem jest troszkę za słaby. Dopiero przy 3500-4000 obr czuć moc, jednakże wówczas poziom hałasu drastycznie wzrasta. (Silnik)
~kolomaniolo
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
ogólnie na klasę auta - jestem zachwycony - auto miałem do dyspozycji na weekend - ok 1000 km zrobiłem i jestem "zakochany" w stilo - jtd 80 km, 5d active + klima i radio. problemy z elektroniką wybaczyłem. jedynie ciasno na nogi z tyłu. małe zużycie, bardzo elastyczny, full wypas :) hamulce znakomite, czułe i lekko chodzące przy kazdym zakresie prędkości. kupiłbym, ale za kilka miesięcy, gdy poprawią "dziecięce" choroby :)
~slav
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
To auto zawsze mi się podobało ale nie było mnie na nie stać. Teraz jego ceny są przystępne i od paru lat bujam się nim z rodzinką po polskich drogach. Wbrew pozorom Jest bardzo ergonomiczny i pojemny . Przesuwane tylnie siedzenia pozwalają powiększyć przestrzeń bagażową. Wszystko jest przemyslane w szczegółach - lusterka i schowki podświetlane, jeden schowek klimatyzowany, dobra jakość plastików (gorsza welurowej tapicerki). Skrzynia biegów...
~Mateusz
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
tak jak już pisałem Doskonale stworzony choć nie doceniany jak większość Fiatów Przez stereotypy takie jak Uno lub CC Samochód ten ma idealnie ukształtowaną sylwetkę niezawodny silnik i bardzo dobre wykonanie Materiały wewnątrz są doskonałe Acha Chciałbym dodać że Jestem Zawodowym Kierowcą i z Tak Doskonałym Samochodem To Naprawdę Trudno sie spotkać
~Jacek
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Auto jest ok, gdybym tylko wiedział że tak mają się cewki w tym aucie to wymieniłbym je profilaktycznie wcześniej (jak powiedziano mi serwisie, to że cewki sie pla to w Stilo NORMALE!!!) Polecam innym aby potraktowali cewki jak filtr powietrza albo oleju. Unikniecie przykrych konsekwencji na drodze i ewentualnego uszkodzenia katalizatora.
~Pavlo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wydaje mi się, że nie zmarnowałem kasy na kiepską włoską furę. Samochód jest o wiele bardziej dopracowany (żeby nie powiedzieć niemiecki bardziej niż włoski) niż Brava/o. Co do jakości wykończenia można tu jeszcze sporo poprawić, większy silnik też byłby tu pożądany. Układ jezdny, ergonomia, skrzynia biegów i design stoją zaś naprawdę na niezłym poziomie. To dobry kierunek Fiata!
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~Jacek G.
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Żeby nie przechwalić - auto spisuje się świetnie, spełnia moje oczekiwania, prezentuje się super (3d)! Nie żałuję że kupiłem, to była dobra decyzja. Polecam - to dobre i niedoceniane auto.