Lista ocen Fiat Tempra (300)

4,1
~bobatoma@wp.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
JAK NA 2 LITRY ABARTH 10 LITRÓW GAZU TO CHYBA NIEZŁY WYNIK. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~BLAZI
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Troszke chałasliwy i mogł by miec koników tak ze 150 :) (Silnik)
~reanwi.poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
za niewielkie pieniadze bardzo komfortowy samochód dla rodziny z małym dzieciem, do bagażnika z łatwością można zapakować wóżek foteliki rozkładane, stoliczek , bagaże itp. doskonale nadaje się na dłuższe trasy (jak dla mnie)
~galgan25@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
przód i tył w porządku chociaż trzeba się przyzwyczaić (Widoczność)
~unita@poland.com
Kombi 1.6 i.e. 90KM 66kW
Wersja kombi nie ma sobie równych (za takie pieniądze). Tylko ta kanciasta deska rozdzielcza :(
~Taryfiarz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
mam go kilka lat i procz zeczy ktore popsuly sie z winy uzytkownika,nie bylo problemow (Bezawaryjność (drobiazgi))
~BAJER
Sedan 1.6 86KM 63kW
Temre polecam każdemu kto lubi tani i duży samochód bagażnik oraz wnętrze poprostu wielkie. Moja Tempra jest po Tuningu Silnika teraz robię Tuning optyczny myślę że wyjdzie ekstra osiągi przed tuningiem na gazie 0-100km/h 16,58s po tuningu ma również na gazie 11s równiutenkie.
~PIP
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
najlepszy z fiatów. przejechała od 94 r. bez zaglądania 300 000 km z czego 250 000 na gazie. za te pieniądze super.
~ciapek
Kombi 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jazda na gazie się bardzo opłaca bo nawet 11l gazu to dopiero 14 złotych (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~agcezar@onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jeżdżę tym samochodem od 7 lat na gazie. Drobne usterki typu awarie swiateł są na porządku dziennym. Stosunkowo szybko zużywaja się klocki hamulcowe i tarcze. Wahacze przednie wymieniałem do tej pory dwa razy. Te dwa elementy są jedynymi poważniejszymi usterkami , które miałem do tej pory. Trochę mało wygodne fotele, dające znać o sobie przy dłuższej jeździe to też mankament.