Lista ocen Fiat Tempra (300)

~szczęśliwy właściciel tempruni
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Super autko! Znane marki z tego rocznika (a nawet młodsze) już rdzewieją, a temprunia jak spod igły! Pali 6/100 i to w mieście! Nigdy nie było problemu z zapalaniem zimą! Wygodna! Bardzo dużo miejsca dla pasażerów! Mam ją od 6 lat i jestem zadowolony z tego nabytku!
~Radi
Sedan 1.6 86KM 63kW
Dobry samochód za niską cenę,części tanie,osiągi dobre nawet na gazie,pod warunkiem że szlifujemy śilnik na wysokich obrotach,a w tedy wiele "dobrych gablot" zostawimy z tyłu, szczegulnie ruszając z pod świateł. Trwałość na poziomie aut niemickich. Jedynie zawieszenie mogło by być lepsze (zużycie wachaczy,amortyzatory). Tani w eksploatacji.
3,6
~rtomik@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Bardzo pojemny samochod, idealny na dalekie podroze.Wnerwiajace sa trzeszczace plastiki, ktore uprzykrzaja podroz.Ogolnie samochod oceniam dobrze!
3,4
~rutran1
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
pod warunkiem, że nie oszczędzamy na jakości oleju i pamięta się o terminach wymiany (Silnik)
~wtoma@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Bardzo dobry stosunek ceny do możliwości pojazdu. Spalanie średnio 7,0 l w trasie można zejść nawet poniżej 6 l. Silnik bardzo elastyczny, ogromny bagażnik i sporo miejsca wewnątrz. Wady to skrzeczące plastiki i drobne usterki. Niskie ceny części zamiennych. Brak poważnych usterek, auto mam od nowości.Wart swojej ceny- polecam
~Robak
Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jeździłem Temprą 6 lat. Postanowiłem ją wymienić, bo bałem się, że zacznie się coś z nią dziać. Obecny właściciel przejechał 60 tys bez żadnych problemów (pomijam wymianę amortyzatorów i opon - miały prawo). Teraz ucieram Alfę Romeo i chciałbym aby się tak dobrze sprawowała jak Tempra.
~rusek
Sedan 1.6 86KM 63kW
posiadam to autko niecały tydzień i zmieniłem zdanie o fiatach, autko jest bardzo wygodne, dynamiczne, przestrzenne i wypasione. silnik pracuje równo i cicho. a najlepszym bajerem są cyfrowe zegary które wszystkich zadziwiają:) moja wersja zawiera dużo elektroniki i nie chciałbym żeby doszło do jej awarii:)
~Kruszek
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Silnik... Cudo in inżynierów Fiata. Przejachałem już na moim 1.9TD 351512 km. Super się trzyma tylko turbina ma już luzy i rzuca olej. Ale przy tylu kilometrach to normalka. (Silnik)
~Aes
Sedan 1.6 86KM 63kW
bardzo elastyczny....na "5" przyspiesza bez problemu od 60 do 170 (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra
12,2
10,8
~pawel
Sedan 1.6 86KM 63kW
często palące sie oporniki kostki ogolnie strumień powietrza bardzo dobry (Wentylacja i ogrzewanie)