Lista ocen Fiat Tempra (300)

3,5
~miwo@polbox.com
Sedan 1.6 86KM 63kW
auto mnie nigdy nie zawiodło, wymieniam tylko to co trzeba( w/g książki servisowej), z gażnikiem nie ma problemu, "skaczące" wycieraczki na suchej szybie, nie rdzewieje- nie bita.
4,1
~tomek
Sedan 1.6 86KM 63kW
DOBRA ELASTYCZNOŚĆ, WOLNE OBROTY WYMAGAJĄ REGULACJI (Silnik)
~radke, mailto: radke@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dobry samochodzik, odpowiednie wymiary, koszty eksploatacji nie są duże no i się nie psuje.......przynajmniej moja Temperka jeszcze nie miała kłopotów
~tempra_artk88
Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW
w zimie mogło by być lepiej z ogrzewniem tzn troche zbyt wolno ogrzewa (Wentylacja i ogrzewanie)
3,7
~mielnia
Sedan 1.6 86KM 63kW
silnik na gazie z wyprzedzonym zapłonem zachowóje sie jak japończyk oczywiśćie poprawnie zagazowany bo jestem monterem lpg i pali max 10 w mieśćie (Silnik)
3,2
~werron
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
grzała bardzo dobrze, tylko ze mialem elektoroniczne ustawianie temperatury - a ta niestety strasznie szwankowala (Wentylacja i ogrzewanie)
2,4
~alex.@poczta.wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
3,3
~daro
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Ogólnie przeciętne ,zawieszenie tragiczne,słabe materiały wykończeniowe,słabe hamulce ,jeżeli ma tarcze z tyłu psuje się ręczny drogi koszt wymiany łożysk z tyłu ,drobne usterki z elektryką,silnik diesla jest chyba najlepszy w tym aucie (Silnik)
~beasdazel
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Tempra jest moim drugim samochodem. kupiłem go od handlarza. Poza tym ze staszny brudas to mnie oszukał mówią o niewielu usterkach. Miałem do wymiany sporo części (niezbędnych). Suma-sumarum polecam to auto do nauki jazdy ze względu na ekonomiczność i cenę
~roka412@wp.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
kto dba ten ma niezle auto wady polskie drogi .nic wieczne nie jest dlamnie niezawodne.pracuje przy mercedesach i one tez sie psuja a te najnowsze to jest chała za takie pieniadze kooperacja zniszczyla marke najlepsze auta to japonskie napewno diesle