Lista ocen Fiat Tempra Sedan (107) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miszko
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ale za to tu dam doskonala. W tej klasie naprawde nie znajdzie sie nic lepszego. Porownania do Golfow II/III troche mnie smiesza! Astra jest milym autem, ale ciasnym. Octavia jest porownywalna, ale z tylu miejsca o wiele mniej niz w Temprze. Warto szukac dobrze wyposazonych Tempr! Nie ma aut doskonalych, wiec jesli sie dba to sie ma!! Ja mam juz 10,5 roku to auto i w sumie juz do konca jego dni nie sprzedam. A to dopiero polowa jego zycia...
~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Za takie siano to rewelka;] I bujdą jest że fiaciki są jakieś gorsze..Są jak każde pełnoletnie samochody. Jak coś ma się sypnąć to na pewno to zrobi.. Polecam sprowadzane, gdyż mają bogatsze wyposażenia oraz silniki jeździły na dobrym paliwie...W porównaniu do naszego:( U mnie poza eksploatacyjnymi rzeczami nic się nie działo..I oby tak dalej:] Następne autko to będzie Marea (następca tempry) i też w diselku:]
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Znajdzie mi samochód za tę cenę z ogromnym wnętrzem, dobrym zawieszeniem, przeciętnymi osiągami i w miarę ekonomicznym. Dodatkowym atutem jest ocynkowana blacha. Więc jak teraz widzę pordzewiałe Ople (które bardzo mi się podobały i chciałem kupić) to dziękuję że przyszło olśnienie i kupiłem temprę, którą przejechałem już 80 tys i jestem BARDZO zadowolony.
~Paweł Tempra 1,6 cat LPG
Sedan 1.6 i.e. 78KM 57kW
Za ta cene bardzo wygodny samochod. Jesli ktos lubi czasem pogrzebac to samochod dla niego. Dosc spory bagarznik jesli nie ma sie butli. Blachy nie rdzewieja jak stoi w garazu. Pierwszy rok stal w zime na dworze i zaczyna sie powoli sypac. Rok temu igła. Ogólnie fajny samochod, ma cos w sobie ale sporo dokladam.
~jupi
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Kupiłem w 1995 za 30000zł. Jeździł w firmie i z zapasem na siebie zarobił. Teraz chcą dać za niego 9.000 (nie opłaca się sprzedawać). Usunięcie wszystkich usterek i wymiana zużytych części będzie kosztować 4.000zł i mam auto które będzie jeździć spokojnie następne 5 lat (nadwozie galwanizowane bez śladów rdzy).
~Sławek slis@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
jakośc- cena? bardzo dobrze za małe pieniądze otrzmujemy duże auto często"wypasione" zwłaszczea gdy bylo sprowadzone. u złodziei też mało popularne. polecam ale tylko tym którzy lubią i maja ochote czase pogrzebać przy samochodzie. "Krawaciarzom" odradzam, niech kupia nowego gołego matia.....
~bobatoma@wp.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
AUTO Z DPBRYMI OSIĄGAMI ZA MAŁE PIENIĄDZE. JEDYNE MINUS TO TO ZE CZECI DO SILNIKA 2,0 16VDOHC SĄ DROGIE W PORÓWNANIU DO INNYCH SILNIKÓW FIATA. ZA BARDZO MAŁĄ KASE MASZ AUTO O PIEKNEJ BARWIE GŁOSU PRACY SILNIKA I NIESAMOWITAMOC. ZAL MI BEDZIE SPRZEDAC TEN SAMOCHÓD
~BOBO bobo20@space.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
jak wspomniałem koszty napraw to poważny problem pozatym samochud traci na wartości a ceny części nie wiem że mam Tempre a po naprawie czuje że mam volvo jakośc dobra nic dodać nic ująć (no może przłożyć kamere z nowej primery bo w Temprze jest bardziej pomocna )
~pyziu@master.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jezeli o samoch sie dba i polnuje sie wymiany oleju,szczegolnie z uwagi na turbo,i podkonuje sie normanych przegladow nie powinno byc zadnych problemow poza malymi z instalacja elektryczna,szczeglonie w egzeplarzach z deska idigital i ze sterowaniem nawiewu elektronicznym.
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra Sedan
12,2
10,8
~wesolatempra@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Szukasz bardzo taniego auta w zakupie i eksploatacji? Z obszernym i wygodnym wnętrzem? Dużym bagażnikiem, mieszczącym butlę z gazem i duże pakunki? I nie przeszkadza Ci to, że będziesz miał z tym autem kawałek roboty? TO BIERZ TEMPRE!!!
Fiat Tempra Sedan