Lista ocen Fiat Tipo I (236) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skali@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
powyzej 120km/h koncza sie rozmowy z pasazerami a radio musi byc zdecydowanie pogloszone; ponadto halasy od zawieszenia, trzeszczenie plastikow - ogolnie mowiac standard Fiata:(
~apb77 (apebe@poczta.onet.pl)
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Auto fabrycznie nieźle wyciszone (wiem bo zaglądałem tu i tam). Po kilku latach jest już nieco gorzej - mata bitumiczna powysychała, silnik zaczął hałasować (patrz -> poduszki).
~Rosio
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Wyciszenie jest bardzo dobre. Praca silnika jest bardzo cicha w kabinie. Dopiero przy wyższych obrotach zaczyna głośniej słychać pracę.
~Bajbus
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
trochę słychać silnik gdy nie mamy włączonego radia.gdy świszczą szyby wystarczy opuścić szyby i dogiąć ramki drzwi.każdy blacharz da rade .
~Remi
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
w mojej sztuce akurat dosc marnie, jednak mi to jakos specjalnie nie przeszkadza, lubie slyszec prace silnika a w tym wypadku jest to bardzo latwe
~jameson1@wp.pl
Hatchback 5d 2.0 i 115KM 85kW
Przy otwartych okanach przy ponad 100 jest okropnie nie słychać swoich myśli.Jadąc ok 80 przy lekko uchylonych oknach lub zamknietych jest cichutko.
~Tipo 1.4
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Wyciszenie dosc słabe . Chyba ,ze mielisbysmy proste drogi ... wtedy nei byloby sie do czego przyczepic . Na dołach dudni
~Tipo driver
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
W mojej wersji \"tipolota\" nie grzeszyli z wyciszeniem. Słychać silnik - może dlatego bo nie ma obrotomierza xD
~capitan2
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Wyciszenie to zdecydowany minus tego auta, plastiki jak to we fiatach na zaczepach - trzeszczą, słychac pracę zawieszenia itd.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I
10,9
~KGR
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
jest głośny jak cholera. szumy brzdeki duperszwance i jeszcze upierdliwa narzeczona zboku. szału mozna dostac!!!