Lista ocen Fiat Tipo I (236) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~penczo69@wp,pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
przy przepalonym tłumiku słychać tak jak by to był wydech sportowy ale jak wymieniłem to nawet przy dużych obrotach silnika jest cicho
~Bartłomiej
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Warto sprawdzać układ wydechowy i przednie zawieszenie. Hałas z dziurawego wydechu jest dość uciążliwy (mo chyba, że ktoś lubi :)
~rudzikgreg@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Wyciszenie dość dobre. Mam dość szerokie opony (195/50R15) które są głośniejsze od klasycznych do tego modelu. Coś za coś.
~Redspecjal
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
świst z okolic drzwi i w szczególności anteny na dachu ,ale antenę wystarczy maksymalnie pochylic do tyłu i jest lepiej
~Rafik
Hatchback 5d 2.0 16V 146KM 107kW
zanim przerobiłem mu wydech całkiem nieźle, na długie trasy musze zakładać wytłumiacz, który naszczęście dołączony był do wydechu
~reddog
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Jest nieźle, mój był chyba "trafiony" więc szumi powyżej 80 km/h. Ale ogólnie jest nieźle -zwłaszcza po zamontowaniu radia.
~maraboot@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Chyba lata robią swoje, ale pewnie można coś jeszcze poprawić, z tym że nie chce mi się.....więc chyba jeszcze nie jest najgorzej.
~tommec@op.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Zawieszenie w bardzo dobrym stanie, a mimo to słychać jego pracę na nierównościach. Głośny silnik. Trzeszczące elementy wnętrza.
~Sznyc@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
do 2000 obrotów bardzo cicho (oczywiście jak na diesla) powyżej robi się głośno, do 100 km/h całkiem przyjemna podróż
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I
10,9
~hm
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
jest glosno. na wysokich obrotach glosno chodzi silnik. poza tym dziwne stuki wydaje wykonana z tworzywa sztucznego tylna klapa.