Lista ocen Fiat Tipo I (282) - Całokształt

Na liście zabraknie 236 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek (mspriv@wp.pl)
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
W swojej klasie cenowej chyba najlepsze auto, biorąc pod uwagę wielkość, silnik itd. Dysponuję stosunkowo dobrze wyposażonym modelem (jak na Tipo), co dodatkowo podwyższa jego wartość użytkową. Najwięcej uwag mam do zużycia paliwa no i (hm) oleju oraz drbnych usterek elektrycznych. Poza tym w zasadzie Ok.OK.
~DAWISSS
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Autko sprawuje się w ogólnej ocenie dobrze. Części nie są najdroższe i istnieje dużo zamienników na rynku do Fiata. Prowadzi się dobrze przy sprawnym zawieszeniu tzn.amortyzatorach Gdybym nie spodziewał się usterek to samochodzik wymarzony do jazdy oczywiście 1.8 nie mniej bo 1.4 zbyt słaby na wycieczki.
~szwej83@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
ogólnie nie narzekam na tipo jest to silnik 1.6 ja młody wiek i sądze ze auto które posiadam ma kulture i osiągi silnika nie porównywalne z wieksząscią pozostałych modeli.moje osiągi tym autem na poszczególnych biegach to 1.-50 kmh 2.-89kmh 3.-120kmh 4.158kmh 5.-178kmh wsteczny jeszcze nie sprawdzałem
~adam@poczta.iport.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
ogólnie samochód godny polecenia, średniej wielkości z duża ilością miejsca w środku z dobrym silnikiem. dodatkowo bezpieczny, godny polecenia na dłuższe wyjazdy, posiada duży bagażnik bez zbędnych zaokrągleń w środku co daje mozliwość pełnego wykorzystania jego pojemności. siedzenia wygodne.
~Michal91
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Samochód ma swoje uroki i ma swoje wady - jak każde auto. Podoba mi się w nim jego wygląd zewnętrzny (bardzo ładne auto, wg mnie ma miłą dla oka sylwetkę); silnik też niczego sobie (dynamiczny, żwawy i nie spala tak dużo); poza tym jest wygodny i przestronny oraz tani w eksploatacji.
~Tipo driver
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Ogólnie dobry samochód. Nie ma powodów do narzekania. Wszystko zależy od tego czy kupi się samochód zadbany. Należy dbać o tego fiata i sprawdzać wszystkie elementy eksploatacyjne a w razie potrzeby wymieniać. Blacha ocynkowana zapewnia długie lata bez rdzy.
~Bajbus
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
auto nie jest nowe więc nie ma sie za bardzo czego czepiac.jest to super auto dla kogoś kto szuka oszczędności zwłaszcza gdy ma dostęp do ropy na lewo;-)ogólnie auto godne polecenia ale tylko kupując je z dobrych rąk.inaczej może okazać sie nie autem oszczędnym a skarbonką.
~Timsz
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
ma swoje drobne wady ale i duże zalety bardzo wygodne autko za niewielkie pieniądze bardzo tanie w utrzymaniu. Drogie wycieraczki przedniej szyby które trzeba wymieniać z ramionami mozna zastąpic ramionami od poloneza caro koszt około 15 zł sztuka i wymieniać same pióra wycieraczek
~bolek czestochowa 88
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
autko jest zajebiste mam juz 3 lata byłem na wakacjach w bugari dojechało bez problemu po dziurach w rumuni.2 razy wypadek czesc tanie bardzo.duze wygodne jechalismy w 5 osob bagarze było ok.spaliło na 3400 kilometrow 4 zbiornki gory w rumuni sa zajebiste.polecam warto kupic.

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robi1818@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Jak na swoją klase niema co nażekać tylko że przy sportowej jeździe po mieście tak od 70-80 przy dużym przyspieszeniu dużo żłopie gazu. Ostatnio na 50 km spalił 7,5 litra. Koszmar. Jak ustawie mniejszą dawke to nie dam rady jeździć i gaśnie na wolnych obrotach. Tak bez zastrzeżeń.