Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Oczywistym jest, że Tipo nigdy nie będzie najlepszym samochodem na świecie. Nie jest najszybszy, najpiękniejszy, nie prowadzi się najlepiej i nie jest najlepiej wykończony. Ale przełożenie koszt-efekt jest w nim doskonałe i co więcej - Tipo to jeden z ostatnich samochodów, które nie zmuszają nabywcy do płacenia grubych tysięcy za mnóstwo niepotrzebnych bajerów.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Ogólnie auto fajne, użytkuję je od 2 miesięcy i 2400km dlatego też nie mogę za dużo o nim napisać. Bogatsze wersje wyposażenia bardzo fanie wyglądają, nie tak budżetowo. Podstawowe wyposażenie w miarę bogate. Gama silników przyzwoita, każda znajdzie coś dla siebie. Spalanie jak na motor starej konstrukcji i masę pojazdu przyzwoite.
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Całkiem przyzwoity samochód . Włosi postarali się i zrobili fajny, budżetowy samochód. Przyjemnie się tym jeździ. Zależy kto co oczekuje od samochodu. Jeden woli nowsze niższej klasy bo nie chce szpanować przed sąsiadami, inny kupi w tej cenie starsze albo dużo starsze, ale bardziej "prestiżowe" auto. Tylko czy warto......?
~Maniekswidnica
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Planowałem zmienić na Skodę. Jeździłem scalą, kamiqiem i karoqiem 1.5 TSI 150 km. Nie wiem gdzie są te konie. Skoda im droższa i wieksza, tym gorzej. Zostaję przy tipo. Najlżejsza sala przy delikatniej jeździe spaliła średnio 8l/100. Silnik był ciepły.
~Seti
Hatchback 1.3 MultiJet 95KM 70kW
Ciezko jest ocenic to auto przez pryzmat egzemplarza z silnikiem 1,3 jtd. Bo naprawde ten samochod ma pelno zalet i bardzo malo wad. Ale jedna z nich powoduje, ze nie cierpie tego samochodu i licze dni do momentu kiedy sie z nim rozstane.
~Robert
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Za tą cenę auto świetne. Przymierzałem sie do Octavii za która musiałbym dać w podobnym wyposażeniu dużo więcej kasy a Tipo jest naprawdę duże i wygodne.
~Jakub
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Samochód prosty, tani, ale jednocześnie ładny i rzucający się w oczy.
~SzpicBrodka
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Ogólnie cieszę się autkiem. Nie żałuję zakupu jak dotąd. Oby tak dalej.
~skoda0011
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
dobra bryła rzuca się w oczy zaskoczenie i to jest miłe że to jednak Fiat
Fiat Tipo II Hatchback