Lista ocen Fiat Tipo II (138) - Silnik

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agnieszka M.
Sedan 1.4 95KM 70kW
Brakuje mu dynamiki, ale pojemnosc niestety nie pozwala technicznie na wiecej. Ubytki oleju w granicach wskazanych przez producenta w ksiazce gwarancyjnej
~Pawel
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Przy prędkościach autostradowych przy pełnym obciążeniu przydałoby się kilka koni więcej:)..Ale ogólnie jak na tą pojemność i moc jest dobrze.
~Neumo
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Na razie nie mam z nim problemów, pali w normie (przeciętna z 25000 km to 7,2 litra wg tankowań). Przydałoby się tylko trchę więcej mocy
~Husarz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Po tej mocy nie należy spodziewać się cudów. Chociaż jeden jest. 3 osoby + bagaż, łącznie ok 350kg a wrażenie przyspieszenia takie samo jak gdy jadę sam
~Mortal
Sedan 1.4 95KM 70kW
do jazdy po mieście okej choć dużo pali na trasie jest troche gorzej jak próbujemy wyprzedzać ale cóż z góry było wiadomo że rakieta to nie będzie
~Piotr S.
Sedan 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Silnik pracuje bez zarzutów. Moc 120 KM daje się odczuć podczas ruszania oraz przy każdorazowym wciśnięciu pedału gazu do podłogi na każdym biegu.
~Robert
Sedan 1.3 Multijet 95KM 70kW
brakowało mi trochę mocy w mieście do dynamicznego ruszania,na dwójce jest czarna dziura na początku :) a tak poza tym bez zarzutów, na trasie super.
~Marcin
Sedan 1.4 95KM 70kW
Silnik pasuje do tego samochodu, bo w zamyśle miał być oszczędny i prosty w obsłudze. Jest to sprawdzona jednostka, która na pewno nas nie zawiedzie.
~gorthaur
Sedan 1.4 95KM 70kW
Silnik daje radę z kilkoma osobami na pokładzie, nie jest to demon szybkości, ale też tego się nie można po nim spodziewać. Dobrze współpracuje z gazem.
~kikohiszpan
Station Wagon Facelifting 1.0 T3 Turbo 100KM 74kW
Spełnia moje oczekiwania w 100%, super przyśpieszenie i następnie komfort jazdy na dużych szybkościach, nawet + 180km/h.