Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon (34) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Prowadzenie poprawne i nie ma się do czego przyczepić. Zawieszenie jak na mój gust trochę sztywne, ale moje odczucia mogą być mylące bo przedtem 3 lata jeździłem typowym kanapowcem.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Nie szaleję, ale w zakręty wchodzi bezpiecznie - jak to ktoś nazwał w teście: "wertepowate" drogi nie są uciążliwe. Przyjemnie się sunie nawet po gorszych nawierzchniach.
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Na plus zasługuje praca zawieszenia, jest odpowiednio zestrojone, pracuje naprawdę cicho i komfortowo nawet na niższym profilu i feldze 17" jest bez zarzutów.
~Krzysztof
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Auto trzyma sie bardzo fajnie drogi nawet na serpentynach górskich. Jeśli chodzi o jazdy po autostradach to max 130 km/h bo jak wieje to mocno nim buja.
~fxwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
po 15 tyś poleciały łączniki stabilizoatora . Jedno co pociesza to są tanie 45zł wymiana. i 1,5 godziny z kluczami :)
~Arek
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Układ jezdny na plus, auto nie przechyla na zakrętach i chętnie je pokonuje, świetna zabawa na górskich serpentynach.
~SK
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
koła 225 - 17" , komfortowe zawieszenie, siedzi się dosyć wysoko i czasami mam wrażenie, że lekko pochyla się na łuku drogi
~Mariusz
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jak na razie nie bede sie wypowiadał z uwagi na niski przebieg. Jak dotad bez zarzutów. Autko fajnie wybiera nierówności.
~Sajmi
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Auto pochyla się do przodu podczas gwałtownego hamowania oraz na poprzecznych nierównościach kołysze się na boki
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Tryb CITY, bardzo przyjemny, jeśli chodzi o promień skrętu to standardowo jak na kombi.
Fiat Tipo II Station Wagon